J. Trpišovský vs Martin Svědík: de trainers naast elkaar

Filter:
267 - 143 Wedstrijden
67% - 42% Winstpercentage
2.21 - 1.51 Punten per wedstrijd
2.16 - 1.43 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Martin Svědík sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský.

Resultaten naast elkaar

J. Trpišovský Martin Svědík
Resultaten
267 Wedstrijden 143
178 Gewonnen 60
55 Gelijk 36
34 Verloren 47
67% Winstpercentage 42%
13% Verliespercentage 33%
2.21 Punten per wedstrijd 1.51
Goals
2.16 Goals voor per wedstrijd 1.43
0.77 Goals tegen per wedstrijd 1.26
1.39 Doelsaldo per wedstrijd 0.17
48% Clean sheets (%) 31%
14% Niet gescoord (%) 23%
45% Beide teams scoorden 53%
57% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
2.54 Punten per thuiswedstrijd 1.78
1.80 Punten per uitwedstrijd 1.23
80% Thuis gewonnen (%) 52%
50% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 7
48 Langste reeks zonder nederlaag 9

J. Trpišovský tegen Martin Svědík

11 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van J. Trpišovský en Martin Svědík speelden 12 keer tegen elkaar: 11 zeges voor J. Trpišovský, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Martin Svědík. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 30 keer, die van Martin Svědík 6 keer.

Alle duels tussen Slavia Praha en Slovácko

Per club

J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 258 173-54-31 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78
Martin Svědík
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slovácko2018 - 2024 137 57-35-45 1.50
Zbrojovka Brno2024 - 2026 6 3-1-2 1.67

In dezelfde competities

Competitie J. Trpišovský Martin Svědík
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 213 72% 2.38 132 42% 1.51
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.27 11 45% 1.55

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Trpišovský Martin Svědík
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Slavia Praha 4 0% 0.75 Zbrojovka Brno 4 25% 1.00
2025 Slavia Praha 16 63% 2.25 Zbrojovka Brno 1 100% 3.00
2024 Slavia Praha 47 68% 2.17 Slovácko Zbrojovka Brno 4 25% 1.00
2023 Slavia Praha 42 69% 2.26 Slovácko 37 35% 1.27
2022 Slavia Praha 32 69% 2.25 Slovácko 29 38% 1.48
2021 Slavia Praha 31 68% 2.23 Slovácko 30 53% 1.77
2020 Slavia Praha 23 83% 2.65 Slovácko 25 56% 1.84
2019 Slavia Praha 26 65% 2.23 Slovácko 2 0% 1.00
2018 Slavia Praha 37 62% 2.08 Slovácko 11 27% 1.27
2016 Slovan Liberec 9 56% 1.78 - - -

J. Trpišovský vs Martin Svědík in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 267 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 55 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Martin Svědík 143 wedstrijden die we bijhouden: 60 zeges, 36 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Martin Svědík, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook