J. Trpišovský vs Miroslav Koubek: de trainers naast elkaar

Filter:
266 - 170 Wedstrijden
67% - 50% Winstpercentage
2.21 - 1.75 Punten per wedstrijd
2.16 - 1.64 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Miroslav Koubek sinds het seizoen 2021. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský.

Resultaten naast elkaar

J. Trpišovský Miroslav Koubek
Resultaten
266 Wedstrijden 170
178 Gewonnen 85
53 Gelijk 43
35 Verloren 42
67% Winstpercentage 50%
13% Verliespercentage 25%
2.21 Punten per wedstrijd 1.75
Goals
2.16 Goals voor per wedstrijd 1.64
0.77 Goals tegen per wedstrijd 1.15
1.39 Doelsaldo per wedstrijd 0.49
48% Clean sheets (%) 32%
15% Niet gescoord (%) 19%
44% Beide teams scoorden 55%
56% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
2.55 Punten per thuiswedstrijd 1.81
1.79 Punten per uitwedstrijd 1.69
81% Thuis gewonnen (%) 52%
50% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 10
48 Langste reeks zonder nederlaag 12

J. Trpišovský tegen Miroslav Koubek

6 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van J. Trpišovský en Miroslav Koubek speelden 10 keer tegen elkaar: 6 zeges voor J. Trpišovský, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Miroslav Koubek. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 27 keer, die van Miroslav Koubek 14 keer.

Alle duels tussen Slavia Praha en Plzen · Alle duels tussen Slavia Praha en Hradec Králové

Per club

J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 257 173-52-32 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78
Miroslav Koubek
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Plzen2023 - 2025 112 66-25-21 1.99
Hradec Králové2021 - 2023 58 19-18-21 1.29

In dezelfde competities

Competitie J. Trpišovský Miroslav Koubek
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 212 73% 2.38 127 47% 1.66
UEFA Europa League 36 42% 1.39 20 45% 1.70
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.27 11 64% 2.18

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Trpišovský Miroslav Koubek
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Slavia Praha 3 0% 0.33 - - -
2025 Slavia Praha 16 63% 2.25 Plzen 20 50% 1.90
2024 Slavia Praha 47 68% 2.17 Plzen 50 60% 1.98
2023 Slavia Praha 42 69% 2.26 Plzen Hradec Králové 45 62% 2.07
2022 Slavia Praha 32 69% 2.25 Hradec Králové 26 38% 1.31
2021 Slavia Praha 31 68% 2.23 Hradec Králové 29 24% 1.17
2020 Slavia Praha 23 83% 2.65 - - -
2019 Slavia Praha 26 65% 2.23 - - -
2018 Slavia Praha 37 62% 2.08 - - -
2016 Slovan Liberec 9 56% 1.78 - - -

J. Trpišovský vs Miroslav Koubek in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 266 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 53 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2021 leidde Miroslav Koubek 170 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 43 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Miroslav Koubek, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook