J. Trpišovský vs Luboš Kozel: de trainers naast elkaar

Filter:
267 - 164 Wedstrijden
67% - 42% Winstpercentage
2.21 - 1.51 Punten per wedstrijd
2.16 - 1.47 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Trpišovský sinds het seizoen 2016, van Luboš Kozel sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Trpišovský.

Resultaten naast elkaar

J. Trpišovský Luboš Kozel
Resultaten
267 Wedstrijden 164
178 Gewonnen 69
55 Gelijk 40
34 Verloren 55
67% Winstpercentage 42%
13% Verliespercentage 34%
2.21 Punten per wedstrijd 1.51
Goals
2.16 Goals voor per wedstrijd 1.47
0.77 Goals tegen per wedstrijd 1.22
1.39 Doelsaldo per wedstrijd 0.25
48% Clean sheets (%) 29%
14% Niet gescoord (%) 27%
45% Beide teams scoorden 52%
57% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
2.54 Punten per thuiswedstrijd 1.72
1.80 Punten per uitwedstrijd 1.26
80% Thuis gewonnen (%) 49%
50% Uit gewonnen (%) 34%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 6
48 Langste reeks zonder nederlaag 7

J. Trpišovský tegen Luboš Kozel

7 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van J. Trpišovský en Luboš Kozel speelden 11 keer tegen elkaar: 7 zeges voor J. Trpišovský, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Luboš Kozel. De ploeg van J. Trpišovský scoorde 23 keer, die van Luboš Kozel 11 keer.

Alle duels tussen Slavia Praha en FK Jablonec · Alle duels tussen Slavia Praha en Slovan Liberec · Alle duels tussen Slavia Praha en Baník Ostrava

Per club

J. Trpišovský
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slavia Praha2018 - 2026 258 173-54-31 2.22
Slovan Liberec2016 9 5-1-3 1.78
Luboš Kozel
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Slovan Liberec2021 - 2024 91 33-23-35 1.34
FK Jablonec2024 - 2026 48 27-8-13 1.85
Baník Ostrava2019 - 2020 25 9-9-7 1.44

In dezelfde competities

Competitie J. Trpišovský Luboš Kozel
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Czech Liga 213 72% 2.38 154 41% 1.47
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.27 10 60% 2.10

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Trpišovský Luboš Kozel
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Slavia Praha 4 0% 0.75 FK Jablonec 2 50% 1.50
2025 Slavia Praha 16 63% 2.25 FK Jablonec 14 64% 2.14
2024 Slavia Praha 47 68% 2.17 FK Jablonec Slovan Liberec 34 50% 1.71
2023 Slavia Praha 42 69% 2.26 Slovan Liberec 32 41% 1.47
2022 Slavia Praha 32 69% 2.25 Slovan Liberec 33 36% 1.30
2021 Slavia Praha 31 68% 2.23 Slovan Liberec 24 33% 1.25
2020 Slavia Praha 23 83% 2.65 Baník Ostrava 20 40% 1.50
2019 Slavia Praha 26 65% 2.23 Baník Ostrava 5 20% 1.20
2018 Slavia Praha 37 62% 2.08 - - -
2016 Slovan Liberec 9 56% 1.78 - - -

J. Trpišovský vs Luboš Kozel in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Trpišovský 267 wedstrijden die we bijhouden: 178 zeges, 55 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 2.21 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Luboš Kozel 164 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 40 gelijke spelen en 55 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Trpišovský, alles over Luboš Kozel, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook