Julien Stéphan vs Nathan Jason Jones: de trainers naast elkaar

Filter:
Julien Stéphan France · 46 jaar QPR
vs
Nathan Jason Jones Wales · 53 jaar Charlton
132 - 277 Wedstrijden
40% - 44% Winstpercentage
1.47 - 1.60 Punten per wedstrijd
1.61 - 1.49 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Julien Stéphan sinds het seizoen 2018, van Nathan Jason Jones sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Julien Stéphan Nathan Jason Jones
Resultaten
132 Wedstrijden 277
53 Gewonnen 121
35 Gelijk 81
44 Verloren 75
40% Winstpercentage 44%
33% Verliespercentage 27%
1.47 Punten per wedstrijd 1.60
Goals
1.61 Goals voor per wedstrijd 1.49
1.39 Goals tegen per wedstrijd 1.08
0.22 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
27% Clean sheets (%) 35%
22% Niet gescoord (%) 23%
61% Beide teams scoorden 52%
62% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.61 Punten per thuiswedstrijd 1.85
1.31 Punten per uitwedstrijd 1.35
44% Thuis gewonnen (%) 53%
35% Uit gewonnen (%) 34%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
11 Langste reeks zonder nederlaag 13

Julien Stéphan tegen Nathan Jason Jones

1 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Julien Stéphan en Nathan Jason Jones speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Julien Stéphan, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Nathan Jason Jones. De ploeg van Julien Stéphan scoorde 3 keer, die van Nathan Jason Jones 1 keer.

Alle duels tussen QPR en Charlton

Per club

Julien Stéphan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rennes2018 - 2024 67 29-16-22 1.54
QPR2025 - 2026 62 24-17-21 1.44
Strasbourg2022 2 0-1-1 0.50
West Brom2026 1 0-1-0 1.00
Nathan Jason Jones
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Charlton2023 - 2026 125 54-32-39 1.55
Luton2016 - 2023 125 61-36-28 1.75
Stoke City2018 18 2-10-6 0.89
Southampton2022 - 2025 7 4-1-2 1.86
West Brom2026 1 0-1-0 1.00
Notts County2017 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Julien Stéphan Nathan Jason Jones
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championship 50 36% 1.36 67 24% 1.12
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 12 50% 1.75 11 55% 1.91
EFL Carabao Cup 2 0% 0.50 13 38% 1.15
FA Cup 1 0% 0.00 14 57% 1.79

Seizoen per seizoen

Seizoen Julien Stéphan Nathan Jason Jones
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 QPR West Brom 15 53% 2.00 Charlton West Brom 17 41% 1.53
2025 QPR 48 33% 1.25 Charlton Southampton 46 30% 1.20
2024 Rennes 10 30% 1.00 Charlton 52 56% 1.87
2023 Rennes 29 45% 1.52 Charlton Luton 15 33% 1.53
2022 Strasbourg 2 0% 0.50 Southampton 6 67% 2.00
2018 Rennes 28 46% 1.75 Luton Stoke City 43 40% 1.53
2017 - - - Luton Notts County 48 52% 1.85
2016 - - - Luton 50 40% 1.52

Julien Stéphan vs Nathan Jason Jones in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Julien Stéphan 132 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 35 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Nathan Jason Jones 277 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 81 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Julien Stéphan, alles over Nathan Jason Jones, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook