Jeroen Rijsdijk vs Peter Sylvester Bosz: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2018, 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Jeroen Rijsdijk. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Peter Sylvester Bosz.
Resultaten naast elkaar
| Jeroen Rijsdijk | Peter Sylvester Bosz | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 87 | Wedstrijden | 246 |
| 33 | Gewonnen | 158 |
| 21 | Gelijk | 45 |
| 33 | Verloren | 43 |
| 38% | Winstpercentage | 64% |
| 38% | Verliespercentage | 17% |
| 1.38 | Punten per wedstrijd | 2.11 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 2.58 |
| 1.55 | Goals tegen per wedstrijd | 1.20 |
| 0.11 | Doelsaldo per wedstrijd | 1.38 |
| 20% | Clean sheets (%) | 28% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 4% |
| 64% | Beide teams scoorden | 68% |
| 59% | Meer dan 2,5 goals | 72% |
| Thuis en uit | ||
| 1.26 | Punten per thuiswedstrijd | 2.19 |
| 1.50 | Punten per uitwedstrijd | 2.02 |
| 30% | Thuis gewonnen (%) | 67% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 61% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 11 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 43 |
Jeroen Rijsdijk tegen Peter Sylvester Bosz
De ploegen van Jeroen Rijsdijk en Peter Sylvester Bosz speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Jeroen Rijsdijk, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Peter Sylvester Bosz. De ploeg van Jeroen Rijsdijk scoorde 3 keer, die van Peter Sylvester Bosz 15 keer.
Alle duels tussen Almere City FC en PSV Eindhoven ยท Alle duels tussen Sparta Rotterdam en PSV Eindhoven
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sparta Rotterdam2023 - 2024
|
51 | 22-11-18 | 1.51 |
Almere City FC2024 - 2025
|
35 | 11-10-14 | 1.23 |
Excelsior2016
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
PSV Eindhoven2022 - 2026
|
156 | 107-28-21 | 2.24 |
Ajax2016
|
50 | 33-9-8 | 2.16 |
Borussia Dortmund2017
|
22 | 8-6-8 | 1.36 |
Bayer Leverkusen2018
|
18 | 10-2-6 | 1.78 |
In dezelfde competities
| Competitie | Jeroen Rijsdijk | Peter Sylvester Bosz | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Eredivisie | 59 | 31% | 1.20 | 133 | 79% | 2.49 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 10 | 70% | 2.30 | 13 | 54% | 1.92 |
| KNVB Beker | 5 | 40% | 1.20 | 11 | 73% | 2.18 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Jeroen Rijsdijk | Peter Sylvester Bosz | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
14 | 64% | 2.14 | |
| 2025 |
|
18 | 50% | 1.67 |
|
38 | 68% | 2.18 |
| 2024 |
|
34 | 26% | 1.18 |
|
54 | 63% | 2.07 |
| 2023 |
|
34 | 44% | 1.47 |
|
49 | 76% | 2.47 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2018 | - | - | - |
|
18 | 56% | 1.78 | |
| 2017 | - | - | - |
|
22 | 36% | 1.36 | |
| 2016 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
50 | 66% | 2.16 |
Jeroen Rijsdijk vs Peter Sylvester Bosz in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Jeroen Rijsdijk 87 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 21 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Peter Sylvester Bosz 246 wedstrijden die we bijhouden: 158 zeges, 45 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Jeroen Rijsdijk, alles over Peter Sylvester Bosz, vergelijk andere trainers.





