Jacob Neestrup Hansen vs Uwe Rösler: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jacob Neestrup Hansen sinds het seizoen 2022, van Uwe Rösler sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Uwe Rösler.
Resultaten naast elkaar
| Jacob Neestrup Hansen | Uwe Rösler | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 104 | Wedstrijden | 194 |
| 53 | Gewonnen | 79 |
| 24 | Gelijk | 59 |
| 27 | Verloren | 56 |
| 51% | Winstpercentage | 41% |
| 26% | Verliespercentage | 29% |
| 1.76 | Punten per wedstrijd | 1.53 |
| Goals | ||
| 1.83 | Goals voor per wedstrijd | 1.47 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 1.19 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.28 |
| 33% | Clean sheets (%) | 36% |
| 15% | Niet gescoord (%) | 19% |
| 59% | Beide teams scoorden | 54% |
| 61% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.98 | Punten per thuiswedstrijd | 1.62 |
| 1.55 | Punten per uitwedstrijd | 1.43 |
| 59% | Thuis gewonnen (%) | 42% |
| 43% | Uit gewonnen (%) | 39% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 14 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Jacob Neestrup Hansen tegen Uwe Rösler
De ploegen van Jacob Neestrup Hansen en Uwe Rösler speelden 10 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Jacob Neestrup Hansen, 3 keer gelijk en 2 zeges voor Uwe Rösler. De ploeg van Jacob Neestrup Hansen scoorde 21 keer, die van Uwe Rösler 16 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Copenhagen2022 - 2025
|
103 | 52-24-27 | 1.75 |
Randers FC2022
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Fleetwood Town2016 - 2017
|
87 | 38-23-26 | 1.57 |
Aarhus2022 - 2025
|
75 | 26-25-24 | 1.37 |
Malmo FF2018
|
29 | 15-10-4 | 1.90 |
VfL BOCHUM2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Puskas Academy2024
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Randers FC2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Jacob Neestrup Hansen | Uwe Rösler | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Superligaen | 68 | 54% | 1.85 | 73 | 33% | 1.33 |
| UEFA Champions League | 12 | 33% | 1.42 | 5 | 60% | 2.20 |
| UEFA Europa Conference League | 13 | 46% | 1.54 | 2 | 50% | 1.50 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 55% | 1.82 | 2 | 50% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Jacob Neestrup Hansen | Uwe Rösler | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2025 |
|
7 | 43% | 1.43 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2024 |
|
46 | 50% | 1.76 |
|
33 | 30% | 1.24 |
| 2023 |
|
41 | 51% | 1.76 |
|
33 | 36% | 1.42 |
| 2022 |
|
10 | 60% | 2.00 |
|
10 | 30% | 1.30 |
| 2018 | - | - | - |
|
29 | 52% | 1.90 | |
| 2017 | - | - | - |
|
37 | 46% | 1.54 | |
| 2016 | - | - | - |
|
50 | 42% | 1.60 | |
Jacob Neestrup Hansen vs Uwe Rösler in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Jacob Neestrup Hansen 104 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 24 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.76 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Uwe Rösler 194 wedstrijden die we bijhouden: 79 zeges, 59 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.53 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Jacob Neestrup Hansen, alles over Uwe Rösler, vergelijk andere trainers.






