Jacob Neestrup Hansen vs Thomas Thomasberg: de trainers naast elkaar

Filter:
Jacob Neestrup Hansen Denmark ยท 38 jaar FC Copenhagen
vs
Thomas Thomasberg Denmark ยท 51 jaar FC Midtjylland
104 - 152 Wedstrijden
51% - 50% Winstpercentage
1.76 - 1.73 Punten per wedstrijd
1.83 - 1.64 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jacob Neestrup Hansen sinds het seizoen 2022, van Thomas Thomasberg sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Thomas Thomasberg.

Resultaten naast elkaar

Jacob Neestrup Hansen Thomas Thomasberg
Resultaten
104 Wedstrijden 152
53 Gewonnen 76
24 Gelijk 35
27 Verloren 41
51% Winstpercentage 50%
26% Verliespercentage 27%
1.76 Punten per wedstrijd 1.73
Goals
1.83 Goals voor per wedstrijd 1.64
1.19 Goals tegen per wedstrijd 1.24
0.63 Doelsaldo per wedstrijd 0.40
33% Clean sheets (%) 31%
15% Niet gescoord (%) 19%
59% Beide teams scoorden 53%
61% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.98 Punten per thuiswedstrijd 2.03
1.55 Punten per uitwedstrijd 1.41
59% Thuis gewonnen (%) 61%
43% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
14 Langste reeks zonder nederlaag 17

Jacob Neestrup Hansen tegen Thomas Thomasberg

1 Zeges
2 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van Jacob Neestrup Hansen en Thomas Thomasberg speelden 8 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Jacob Neestrup Hansen, 2 keer gelijk en 5 zeges voor Thomas Thomasberg. De ploeg van Jacob Neestrup Hansen scoorde 8 keer, die van Thomas Thomasberg 15 keer.

Alle duels tussen FC Copenhagen en FC Midtjylland

Per club

Jacob Neestrup Hansen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Copenhagen2022 - 2025 103 52-24-27 1.75
Randers FC2022 1 1-0-0 3.00
Thomas Thomasberg
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Midtjylland2022 - 2025 87 50-17-20 1.92
Randers FC2018 - 2023 34 13-10-11 1.44
Hobro2017 29 12-7-10 1.48
Odense2026 1 0-1-0 1.00
Brondby2018 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Jacob Neestrup Hansen Thomas Thomasberg
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Superligaen 68 54% 1.85 129 52% 1.79
UEFA Europa Conference League 13 46% 1.54 4 50% 1.50
UEFA Champions League 12 33% 1.42 5 40% 1.60
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 55% 1.82 5 40% 1.40

Seizoen per seizoen

Seizoen Jacob Neestrup Hansen Thomas Thomasberg
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Odense 1 0% 1.00
2025 FC Copenhagen 7 43% 1.43 FC Midtjylland 2 50% 1.50
2024 FC Copenhagen 46 50% 1.76 FC Midtjylland 45 53% 1.82
2023 FC Copenhagen 41 51% 1.76 FC Midtjylland Randers FC 31 55% 1.81
2022 FC Copenhagen Randers FC 10 60% 2.00 FC Midtjylland 10 80% 2.60
2018 - - - Randers FC Brondby 34 41% 1.53
2017 - - - Hobro 29 41% 1.48

Jacob Neestrup Hansen vs Thomas Thomasberg in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Jacob Neestrup Hansen 104 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 24 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.76 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Thomas Thomasberg 152 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 35 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jacob Neestrup Hansen, alles over Thomas Thomasberg, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook