J. Montemurro vs Maria Rita Guarino: de trainers naast elkaar

Filter:
103 - 101 Wedstrijden
78% - 63% Winstpercentage
2.47 - 2.02 Punten per wedstrijd
2.97 - 2.49 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Montemurro sinds het seizoen 2019, van Maria Rita Guarino sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2020 hebben we geen wedstrijden van J. Montemurro.

Resultaten naast elkaar

J. Montemurro Maria Rita Guarino
Resultaten
103 Wedstrijden 101
80 Gewonnen 64
14 Gelijk 12
9 Verloren 25
78% Winstpercentage 63%
9% Verliespercentage 25%
2.47 Punten per wedstrijd 2.02
Goals
2.97 Goals voor per wedstrijd 2.49
0.79 Goals tegen per wedstrijd 1.15
2.18 Doelsaldo per wedstrijd 1.34
50% Clean sheets (%) 40%
2% Niet gescoord (%) 11%
49% Beide teams scoorden 50%
68% Meer dan 2,5 goals 71%
Thuis en uit
2.40 Punten per thuiswedstrijd 2.16
2.54 Punten per uitwedstrijd 1.88
74% Thuis gewonnen (%) 67%
83% Uit gewonnen (%) 60%
Reeksen
19 Langste reeks zeges 39
29 Langste reeks zonder nederlaag 39

J. Montemurro tegen Maria Rita Guarino

5 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van J. Montemurro en Maria Rita Guarino speelden 7 keer tegen elkaar: 5 zeges voor J. Montemurro, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Maria Rita Guarino. De ploeg van J. Montemurro scoorde 20 keer, die van Maria Rita Guarino 8 keer.

Alle duels tussen Juventus (vrouwen) en Inter Milano (vrouwen)

Per club

J. Montemurro
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Juventus (vrouwen)2021 - 2023 60 42-12-6 2.30
Lyon (vrouwen)2024 31 28-2-1 2.77
Arsenal (vrouwen)2019 11 10-0-1 2.73
Parma (vrouwen)2022 1 0-0-1 0.00
Maria Rita Guarino
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Inter Milano (vrouwen)2021 - 2023 59 24-11-24 1.41
Juventus (vrouwen)2018 - 2020 42 40-1-1 2.88

In dezelfde competities

Competitie J. Montemurro Maria Rita Guarino
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A Vrouwen 54 72% 2.33 101 63% 2.02

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Montemurro Maria Rita Guarino
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 Lyon (vrouwen) 31 90% 2.77 - - -
2023 Juventus (vrouwen) 17 76% 2.41 Inter Milano (vrouwen) 21 33% 1.19
2022 Juventus (vrouwen) Parma (vrouwen) 26 50% 1.81 Inter Milano (vrouwen) 20 40% 1.45
2021 Juventus (vrouwen) 18 89% 2.78 Inter Milano (vrouwen) 18 50% 1.61
2020 - - - Juventus (vrouwen) 18 100% 3.00
2019 Arsenal (vrouwen) 11 91% 2.73 Juventus (vrouwen) 11 100% 3.00
2018 - - - Juventus (vrouwen) 13 85% 2.62

J. Montemurro vs Maria Rita Guarino in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde J. Montemurro 103 wedstrijden die we bijhouden: 80 zeges, 14 gelijke spelen en 9 nederlagen, goed voor 2.47 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Maria Rita Guarino 101 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 12 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 2.02 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Montemurro, alles over Maria Rita Guarino, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook