Jani Honkavaara vs Vesa-Pekka Vasara: de trainers naast elkaar

Filter:
Jani Honkavaara Finland ยท 50 jaar Djurgardens IF
vs
Vesa-Pekka Vasara Finland ยท 50 jaar Inter Turku
157 - 115 Wedstrijden
48% - 43% Winstpercentage
1.69 - 1.60 Punten per wedstrijd
1.59 - 1.49 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Jani Honkavaara sinds het seizoen 2016, van Vesa-Pekka Vasara sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Jani Honkavaara Vesa-Pekka Vasara
Resultaten
157 Wedstrijden 115
76 Gewonnen 49
37 Gelijk 37
44 Verloren 29
48% Winstpercentage 43%
28% Verliespercentage 25%
1.69 Punten per wedstrijd 1.60
Goals
1.59 Goals voor per wedstrijd 1.49
1.05 Goals tegen per wedstrijd 1.04
0.54 Doelsaldo per wedstrijd 0.44
27% Clean sheets (%) 35%
25% Niet gescoord (%) 26%
52% Beide teams scoorden 51%
49% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.74 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.63 Punten per uitwedstrijd 1.40
51% Thuis gewonnen (%) 49%
46% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
17 Langste reeks zonder nederlaag 14

Jani Honkavaara tegen Vesa-Pekka Vasara

0 Zeges
5 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Jani Honkavaara en Vesa-Pekka Vasara speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Jani Honkavaara, 5 keer gelijk en 2 zeges voor Vesa-Pekka Vasara. De ploeg van Jani Honkavaara scoorde 7 keer, die van Vesa-Pekka Vasara 9 keer.

Alle duels tussen KuPS en Inter Turku ยท Alle duels tussen SJK en Honka ยท Alle duels tussen KuPS en Honka

Per club

Jani Honkavaara
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KuPS2017 - 2024 114 59-26-29 1.78
Djurgardens IF2024 - 2025 36 14-9-13 1.42
SJK2022 4 2-2-0 2.00
HIFK Elsinki2016 2 0-0-2 0.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00
Vesa-Pekka Vasara
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Inter Turku2024 - 2026 62 31-15-16 1.74
Honka2018 - 2023 53 18-22-13 1.43

In dezelfde competities

Competitie Jani Honkavaara Vesa-Pekka Vasara
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Veikkausliiga 100 54% 1.83 89 40% 1.54
Liigacup (Finse supercup) 11 55% 1.91 20 60% 2.05
UEFA Europa Conference League 12 25% 0.92 2 0% 0.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 33% 1.33 4 25% 1.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Jani Honkavaara Vesa-Pekka Vasara
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Inter Turku 5 80% 2.60
2025 Djurgardens IF 30 40% 1.50 Inter Turku 30 50% 1.77
2024 KuPS Djurgardens IF 41 54% 1.80 Inter Turku 27 44% 1.56
2023 KuPS 20 60% 1.95 Honka 20 15% 0.90
2022 SJK 4 50% 2.00 Honka 5 60% 2.20
2018 KuPS 32 44% 1.56 Honka 28 43% 1.68
2017 KuPS HJK helsinki 28 50% 1.75 - - -
2016 HIFK Elsinki 2 0% 0.00 - - -

Jani Honkavaara vs Vesa-Pekka Vasara in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jani Honkavaara 157 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 37 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vesa-Pekka Vasara 115 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 37 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jani Honkavaara, alles over Vesa-Pekka Vasara, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook