Jani Honkavaara vs Toni Korkeakunnas: de trainers naast elkaar

Filter:
Jani Honkavaara Finland ยท 50 jaar Djurgardens IF
vs
Toni Korkeakunnas Finland ยท 58 jaar Haugesund
157 - 137 Wedstrijden
48% - 33% Winstpercentage
1.69 - 1.28 Punten per wedstrijd
1.59 - 1.30 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jani Honkavaara.

Resultaten naast elkaar

Jani Honkavaara Toni Korkeakunnas
Resultaten
157 Wedstrijden 137
76 Gewonnen 45
37 Gelijk 40
44 Verloren 52
48% Winstpercentage 33%
28% Verliespercentage 38%
1.69 Punten per wedstrijd 1.28
Goals
1.59 Goals voor per wedstrijd 1.30
1.05 Goals tegen per wedstrijd 1.44
0.54 Doelsaldo per wedstrijd -0.14
27% Clean sheets (%) 24%
25% Niet gescoord (%) 30%
52% Beide teams scoorden 55%
49% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
1.74 Punten per thuiswedstrijd 1.46
1.63 Punten per uitwedstrijd 1.09
51% Thuis gewonnen (%) 39%
46% Uit gewonnen (%) 26%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
17 Langste reeks zonder nederlaag 11

Jani Honkavaara tegen Toni Korkeakunnas

4 Zeges
4 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Jani Honkavaara en Toni Korkeakunnas speelden 9 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Jani Honkavaara, 4 keer gelijk en 1 zeges voor Toni Korkeakunnas. De ploeg van Jani Honkavaara scoorde 13 keer, die van Toni Korkeakunnas 10 keer.

Alle duels tussen KuPS en HJK helsinki ยท Alle duels tussen KuPS en FC Lahti

Per club

Jani Honkavaara
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KuPS2017 - 2024 114 59-26-29 1.78
Djurgardens IF2024 - 2025 36 14-9-13 1.42
SJK2022 4 2-2-0 2.00
HIFK Elsinki2016 2 0-0-2 0.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00
Toni Korkeakunnas
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Lahti2016 - 2018 69 20-26-23 1.25
HJK helsinki2016 - 2025 48 21-10-17 1.52
Haugesund2025 18 4-4-10 0.89
JJK2017 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie Jani Honkavaara Toni Korkeakunnas
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Veikkausliiga 100 54% 1.83 90 34% 1.36
UEFA Europa Conference League 12 25% 0.92 15 20% 0.87
Liigacup (Finse supercup) 11 55% 1.91 7 71% 2.29
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 33% 1.33 6 50% 1.83
UEFA Europa League 2 0% 0.50 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Jani Honkavaara Toni Korkeakunnas
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Djurgardens IF 30 40% 1.50 Haugesund HJK helsinki 25 36% 1.28
2024 KuPS Djurgardens IF 41 54% 1.80 HJK helsinki 21 38% 1.33
2023 KuPS 20 60% 1.95 HJK helsinki 18 44% 1.56
2022 SJK 4 50% 2.00 - - -
2018 KuPS 32 44% 1.56 FC Lahti 29 28% 1.17
2017 KuPS HJK helsinki 28 50% 1.75 FC Lahti JJK 29 28% 1.21
2016 HIFK Elsinki 2 0% 0.00 FC Lahti HJK helsinki 15 27% 1.20

Jani Honkavaara vs Toni Korkeakunnas in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jani Honkavaara 157 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 37 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Toni Korkeakunnas 137 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 40 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.28 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jani Honkavaara, alles over Toni Korkeakunnas, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook