Jani Honkavaara vs Petri Vuorinen: de trainers naast elkaar

Filter:
Jani Honkavaara Finland ยท 50 jaar Djurgardens IF
vs
Petri Vuorinen Finland ยท 54 jaar vaasa PS
157 - 75 Wedstrijden
48% - 36% Winstpercentage
1.69 - 1.41 Punten per wedstrijd
1.59 - 1.21 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jani Honkavaara.

Resultaten naast elkaar

Jani Honkavaara Petri Vuorinen
Resultaten
157 Wedstrijden 75
76 Gewonnen 27
37 Gelijk 25
44 Verloren 23
48% Winstpercentage 36%
28% Verliespercentage 31%
1.69 Punten per wedstrijd 1.41
Goals
1.59 Goals voor per wedstrijd 1.21
1.05 Goals tegen per wedstrijd 1.25
0.54 Doelsaldo per wedstrijd -0.04
27% Clean sheets (%) 28%
25% Niet gescoord (%) 24%
52% Beide teams scoorden 55%
49% Meer dan 2,5 goals 44%
Thuis en uit
1.74 Punten per thuiswedstrijd 1.26
1.63 Punten per uitwedstrijd 1.61
51% Thuis gewonnen (%) 31%
46% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
17 Langste reeks zonder nederlaag 8

Jani Honkavaara tegen Petri Vuorinen

3 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Jani Honkavaara en Petri Vuorinen speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Jani Honkavaara, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Petri Vuorinen. De ploeg van Jani Honkavaara scoorde 13 keer, die van Petri Vuorinen 8 keer.

Alle duels tussen KuPS en vaasa PS ยท Alle duels tussen HIFK Elsinki en vaasa PS

Per club

Jani Honkavaara
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KuPS2017 - 2024 114 59-26-29 1.78
Djurgardens IF2024 - 2025 36 14-9-13 1.42
SJK2022 4 2-2-0 2.00
HIFK Elsinki2016 2 0-0-2 0.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00
Petri Vuorinen
Clubs Wed. W-G-V Ptn
vaasa PS2016 - 2018 73 25-25-23 1.37
JJK2017 1 1-0-0 3.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Jani Honkavaara Petri Vuorinen
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Veikkausliiga 100 54% 1.83 71 34% 1.37
UEFA Europa League 2 0% 0.50 4 75% 2.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Jani Honkavaara Petri Vuorinen
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Djurgardens IF 30 40% 1.50 - - -
2024 KuPS Djurgardens IF 41 54% 1.80 - - -
2023 KuPS 20 60% 1.95 - - -
2022 SJK 4 50% 2.00 - - -
2018 KuPS 32 44% 1.56 vaasa PS 28 25% 1.14
2017 KuPS HJK helsinki 28 50% 1.75 vaasa PS JJK 32 38% 1.47
2016 HIFK Elsinki 2 0% 0.00 vaasa PS 15 53% 1.80

Jani Honkavaara vs Petri Vuorinen in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jani Honkavaara 157 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 37 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Petri Vuorinen 75 wedstrijden die we bijhouden: 27 zeges, 25 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jani Honkavaara, alles over Petri Vuorinen, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook