Jani Honkavaara vs Jarkko Juhani Wiss: de trainers naast elkaar

Filter:
157 - 129 Wedstrijden
48% - 50% Winstpercentage
1.69 - 1.72 Punten per wedstrijd
1.59 - 1.46 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Jani Honkavaara. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Jarkko Juhani Wiss.

Resultaten naast elkaar

Jani Honkavaara Jarkko Juhani Wiss
Resultaten
157 Wedstrijden 129
76 Gewonnen 65
37 Gelijk 27
44 Verloren 37
48% Winstpercentage 50%
28% Verliespercentage 29%
1.69 Punten per wedstrijd 1.72
Goals
1.59 Goals voor per wedstrijd 1.46
1.05 Goals tegen per wedstrijd 1.12
0.54 Doelsaldo per wedstrijd 0.34
27% Clean sheets (%) 36%
25% Niet gescoord (%) 22%
52% Beide teams scoorden 48%
49% Meer dan 2,5 goals 48%
Thuis en uit
1.74 Punten per thuiswedstrijd 1.96
1.63 Punten per uitwedstrijd 1.44
51% Thuis gewonnen (%) 60%
46% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
17 Langste reeks zonder nederlaag 9

Jani Honkavaara tegen Jarkko Juhani Wiss

2 Zeges
0 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van Jani Honkavaara en Jarkko Juhani Wiss speelden 7 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Jani Honkavaara, 0 keer gelijk en 5 zeges voor Jarkko Juhani Wiss. De ploeg van Jani Honkavaara scoorde 4 keer, die van Jarkko Juhani Wiss 6 keer.

Alle duels tussen Djurgardens IF en KuPS ยท Alle duels tussen KuPS en Inter Turku ยท Alle duels tussen KuPS en Ilves Tampere

Per club

Jani Honkavaara
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KuPS2017 - 2024 114 59-26-29 1.78
Djurgardens IF2024 - 2025 36 14-9-13 1.42
SJK2022 4 2-2-0 2.00
HIFK Elsinki2016 2 0-0-2 0.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00
Jarkko Juhani Wiss
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ilves Tampere2016 - 2018 55 26-13-16 1.65
KuPS2025 35 20-6-9 1.89
Inter Turku2023 - 2024 31 13-6-12 1.45
Honka2023 3 2-1-0 2.33
SJK2026 2 2-0-0 3.00
JJK2017 2 1-1-0 2.00
HJK helsinki2017 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Jani Honkavaara Jarkko Juhani Wiss
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Veikkausliiga 100 54% 1.83 102 53% 1.80
Liigacup (Finse supercup) 11 55% 1.91 14 43% 1.50
UEFA Europa Conference League 12 25% 0.92 1 0% 1.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 33% 1.33 6 50% 1.67
UEFA Europa League 2 0% 0.50 6 33% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Jani Honkavaara Jarkko Juhani Wiss
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - SJK 2 100% 3.00
2025 Djurgardens IF 30 40% 1.50 KuPS 35 57% 1.89
2024 KuPS Djurgardens IF 41 54% 1.80 Inter Turku 5 40% 1.40
2023 KuPS 20 60% 1.95 Inter Turku Honka 29 45% 1.55
2022 SJK 4 50% 2.00 - - -
2018 KuPS 32 44% 1.56 Ilves Tampere 29 45% 1.52
2017 KuPS HJK helsinki 28 50% 1.75 Ilves Tampere JJK 27 56% 1.96
2016 HIFK Elsinki 2 0% 0.00 Ilves Tampere 2 0% 0.50

Jani Honkavaara vs Jarkko Juhani Wiss in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Jani Honkavaara 157 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 37 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Jarkko Juhani Wiss 129 wedstrijden die we bijhouden: 65 zeges, 27 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.72 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Jani Honkavaara, alles over Jarkko Juhani Wiss, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook