James Michael Goodwin vs Stephen Robinson: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van James Michael Goodwin sinds het seizoen 2017, van Stephen Robinson sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| James Michael Goodwin | Stephen Robinson | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 169 | Wedstrijden | 249 |
| 69 | Gewonnen | 94 |
| 44 | Gelijk | 55 |
| 56 | Verloren | 100 |
| 41% | Winstpercentage | 38% |
| 33% | Verliespercentage | 40% |
| 1.49 | Punten per wedstrijd | 1.35 |
| Goals | ||
| 1.43 | Goals voor per wedstrijd | 1.35 |
| 1.20 | Goals tegen per wedstrijd | 1.33 |
| 0.24 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.02 |
| 34% | Clean sheets (%) | 28% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 33% |
| 47% | Beide teams scoorden | 45% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.58 | Punten per thuiswedstrijd | 1.50 |
| 1.40 | Punten per uitwedstrijd | 1.20 |
| 47% | Thuis gewonnen (%) | 42% |
| 35% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 6 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
James Michael Goodwin tegen Stephen Robinson
De ploegen van James Michael Goodwin en Stephen Robinson speelden 7 keer tegen elkaar: 4 zeges voor James Michael Goodwin, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Stephen Robinson. De ploeg van James Michael Goodwin scoorde 10 keer, die van Stephen Robinson 7 keer.
Alle duels tussen Dundee Utd en ST Mirren ยท Alle duels tussen ST Mirren en Motherwell
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Dundee Utd2022 - 2026
|
101 | 45-26-30 | 1.59 |
Alloa Athletic2017 - 2018
|
41 | 11-10-20 | 1.05 |
ST Mirren2019 - 2021
|
25 | 13-8-4 | 1.88 |
Aberdeen2022
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
ST Mirren2021 - 2025
|
118 | 42-28-48 | 1.31 |
Motherwell2016 - 2020
|
101 | 46-19-36 | 1.55 |
Oldham2016
|
28 | 6-8-14 | 0.93 |
Aberdeen2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Livingston2018
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | James Michael Goodwin | Stephen Robinson | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premiership | 53 | 34% | 1.28 | 169 | 35% | 1.27 |
| Schotse League Cup | 32 | 47% | 1.59 | 38 | 63% | 2.00 |
| Schotse Beker (FA Cup) | 13 | 38% | 1.46 | 9 | 33% | 1.44 |
| UEFA Europa Conference League | 2 | 50% | 2.00 | 4 | 25% | 1.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0% | 1.00 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | James Michael Goodwin | Stephen Robinson | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2025 |
|
14 | 21% | 1.21 |
|
19 | 37% | 1.47 |
| 2024 |
|
44 | 41% | 1.41 |
|
45 | 36% | 1.31 |
| 2023 |
|
38 | 61% | 2.08 |
|
44 | 39% | 1.34 |
| 2022 |
|
6 | 0% | 0.00 |
|
9 | 22% | 0.89 |
| 2021 |
|
6 | 83% | 2.67 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2020 |
|
11 | 55% | 1.91 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2019 |
|
8 | 25% | 1.25 |
|
8 | 63% | 2.13 |
| 2018 |
|
38 | 29% | 1.13 |
|
42 | 43% | 1.45 |
| 2017 |
|
3 | 0% | 0.00 |
|
42 | 45% | 1.57 |
| 2016 | - | - | - |
|
37 | 27% | 1.05 | |
James Michael Goodwin vs Stephen Robinson in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde James Michael Goodwin 169 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 44 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Stephen Robinson 249 wedstrijden die we bijhouden: 94 zeges, 55 gelijke spelen en 100 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over James Michael Goodwin, alles over Stephen Robinson, vergelijk andere trainers.




