James Michael Goodwin vs Stuart Kettlewell: de trainers naast elkaar

Filter:
James Michael Goodwin Republic of Ireland ยท 44 jaar Dundee Utd
vs
Stuart Kettlewell Scotland ยท 42 jaar Kilmarnock
169 - 149 Wedstrijden
41% - 40% Winstpercentage
1.49 - 1.48 Punten per wedstrijd
1.43 - 1.50 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2017.

Resultaten naast elkaar

James Michael Goodwin Stuart Kettlewell
Resultaten
169 Wedstrijden 149
69 Gewonnen 60
44 Gelijk 40
56 Verloren 49
41% Winstpercentage 40%
33% Verliespercentage 33%
1.49 Punten per wedstrijd 1.48
Goals
1.43 Goals voor per wedstrijd 1.50
1.20 Goals tegen per wedstrijd 1.32
0.24 Doelsaldo per wedstrijd 0.19
34% Clean sheets (%) 26%
24% Niet gescoord (%) 24%
47% Beide teams scoorden 56%
48% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.58 Punten per thuiswedstrijd 1.78
1.40 Punten per uitwedstrijd 1.18
47% Thuis gewonnen (%) 51%
35% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 7
17 Langste reeks zonder nederlaag 11

James Michael Goodwin tegen Stuart Kettlewell

1 Zeges
1 Gelijk
10 Zeges

De ploegen van James Michael Goodwin en Stuart Kettlewell speelden 12 keer tegen elkaar: 1 zeges voor James Michael Goodwin, 1 keer gelijk en 10 zeges voor Stuart Kettlewell. De ploeg van James Michael Goodwin scoorde 10 keer, die van Stuart Kettlewell 22 keer.

Alle duels tussen Dundee Utd en Kilmarnock ยท Alle duels tussen Dundee Utd en Motherwell ยท Alle duels tussen Alloa Athletic en Ross County

Per club

James Michael Goodwin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dundee Utd2022 - 2026 101 45-26-30 1.59
Alloa Athletic2017 - 2018 41 11-10-20 1.05
ST Mirren2019 - 2021 25 13-8-4 1.88
Aberdeen2022 2 0-0-2 0.00
Stuart Kettlewell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Motherwell2022 - 2024 72 25-20-27 1.32
Ross County2017 - 2020 54 28-12-14 1.78
Kilmarnock2025 22 7-8-7 1.32
Brechin2019 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie James Michael Goodwin Stuart Kettlewell
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premiership 53 34% 1.28 85 27% 1.13
Schotse Championship 68 44% 1.59 31 61% 2.06
Schotse League Cup 32 47% 1.59 28 57% 1.93
Schotse Beker (FA Cup) 13 38% 1.46 4 25% 0.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen James Michael Goodwin Stuart Kettlewell
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Dundee Utd 1 100% 3.00 - - -
2025 Dundee Utd 14 21% 1.21 Kilmarnock 22 32% 1.32
2024 Dundee Utd 44 41% 1.41 Motherwell 26 35% 1.23
2023 Dundee Utd 38 61% 2.08 Motherwell 41 29% 1.22
2022 Dundee Utd Aberdeen 6 0% 0.00 Motherwell 5 80% 2.60
2021 ST Mirren 6 83% 2.67 - - -
2020 ST Mirren 11 55% 1.91 Ross County 6 67% 2.17
2019 ST Mirren 8 25% 1.25 Ross County Brechin 5 40% 1.20
2018 Alloa Athletic 38 29% 1.13 Ross County 36 61% 2.03
2017 Alloa Athletic 3 0% 0.00 Ross County 8 0% 0.50

James Michael Goodwin vs Stuart Kettlewell in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde James Michael Goodwin 169 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 44 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Stuart Kettlewell 149 wedstrijden die we bijhouden: 60 zeges, 40 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over James Michael Goodwin, alles over Stuart Kettlewell, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook