José Antonio Giacone Garita vs W. Centeno: de trainers naast elkaar

Filter:
191 - 142 Wedstrijden
41% - 37% Winstpercentage
1.49 - 1.32 Punten per wedstrijd
1.44 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Antonio Giacone Garita sinds het seizoen 2016, van W. Centeno sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2023 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

José Antonio Giacone Garita W. Centeno
Resultaten
191 Wedstrijden 142
78 Gewonnen 52
50 Gelijk 32
63 Verloren 58
41% Winstpercentage 37%
33% Verliespercentage 41%
1.49 Punten per wedstrijd 1.32
Goals
1.44 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.28 Goals tegen per wedstrijd 1.53
0.16 Doelsaldo per wedstrijd -0.08
27% Clean sheets (%) 27%
24% Niet gescoord (%) 27%
57% Beide teams scoorden 52%
54% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.97 Punten per thuiswedstrijd 1.69
1.01 Punten per uitwedstrijd 1.01
57% Thuis gewonnen (%) 48%
25% Uit gewonnen (%) 27%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
12 Langste reeks zonder nederlaag 11

José Antonio Giacone Garita tegen W. Centeno

9 Zeges
3 Gelijk
6 Zeges

De ploegen van José Antonio Giacone Garita en W. Centeno speelden 18 keer tegen elkaar: 9 zeges voor José Antonio Giacone Garita, 3 keer gelijk en 6 zeges voor W. Centeno. De ploeg van José Antonio Giacone Garita scoorde 33 keer, die van W. Centeno 25 keer.

Alle duels tussen Deportivo Saprissa en Santos DE Guapiles · Alle duels tussen Sporting San Jose en Guadalupe FC · Alle duels tussen Sporting San Jose en Deportivo Saprissa

Per club

José Antonio Giacone Garita
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sporting San Jose2020 - 2022 85 30-21-34 1.31
Perez Zeledon2016 - 2019 40 19-9-12 1.65
CS Herediano2019 33 16-11-6 1.79
Deportivo Saprissa2024 - 2025 19 10-4-5 1.79
ADR Jicaral2020 7 1-4-2 1.00
LD Alajuelense2016 7 2-1-4 1.00
W. Centeno
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Deportivo Saprissa2018 - 2020 59 28-17-14 1.71
Guadalupe FC2021 - 2022 43 12-7-24 1.00
Santos DE Guapiles2024 18 5-4-9 1.06
Municipal Grecia2017 - 2018 17 6-2-9 1.18
CS Herediano2024 5 1-2-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie José Antonio Giacone Garita W. Centeno
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 190 41% 1.48 138 37% 1.33
CONCACAF Champions Cup 1 100% 3.00 4 25% 1.25

Seizoen per seizoen

Seizoen José Antonio Giacone Garita W. Centeno
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Deportivo Saprissa 1 100% 3.00 - - -
2024 Deportivo Saprissa 18 50% 1.72 Santos DE Guapiles CS Herediano 23 26% 1.04
2022 Sporting San Jose 35 40% 1.46 Guadalupe FC 22 23% 0.82
2021 Sporting San Jose 32 31% 1.19 Guadalupe FC 21 33% 1.19
2020 Sporting San Jose ADR Jicaral 25 28% 1.16 Deportivo Saprissa 17 47% 1.71
2019 CS Herediano Perez Zeledon 43 47% 1.67 Deportivo Saprissa 41 49% 1.76
2018 Perez Zeledon 6 67% 2.00 Municipal Grecia Deportivo Saprissa 7 14% 0.43
2017 Perez Zeledon 13 62% 2.15 Municipal Grecia 11 45% 1.55
2016 Perez Zeledon LD Alajuelense 18 28% 1.11 - - -

José Antonio Giacone Garita vs W. Centeno in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde W. Centeno 142 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 32 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Antonio Giacone Garita, alles over W. Centeno, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook