José Antonio Giacone Garita vs Luis Antonio Marín Murillo: de trainers naast elkaar

Filter:
191 - 177 Wedstrijden
41% - 36% Winstpercentage
1.49 - 1.33 Punten per wedstrijd
1.44 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Antonio Giacone Garita sinds het seizoen 2016, van Luis Antonio Marín Murillo sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van José Antonio Giacone Garita.

Resultaten naast elkaar

José Antonio Giacone Garita Luis Antonio Marín Murillo
Resultaten
191 Wedstrijden 177
78 Gewonnen 64
50 Gelijk 44
63 Verloren 69
41% Winstpercentage 36%
33% Verliespercentage 39%
1.49 Punten per wedstrijd 1.33
Goals
1.44 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.28 Goals tegen per wedstrijd 1.50
0.16 Doelsaldo per wedstrijd -0.09
27% Clean sheets (%) 25%
24% Niet gescoord (%) 23%
57% Beide teams scoorden 57%
54% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.97 Punten per thuiswedstrijd 1.54
1.01 Punten per uitwedstrijd 1.14
57% Thuis gewonnen (%) 42%
25% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
12 Langste reeks zonder nederlaag 9

José Antonio Giacone Garita tegen Luis Antonio Marín Murillo

5 Zeges
3 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van José Antonio Giacone Garita en Luis Antonio Marín Murillo speelden 12 keer tegen elkaar: 5 zeges voor José Antonio Giacone Garita, 3 keer gelijk en 4 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo. De ploeg van José Antonio Giacone Garita scoorde 18 keer, die van Luis Antonio Marín Murillo 18 keer.

Alle duels tussen Deportivo Saprissa en Sporting San Jose · Alle duels tussen Deportivo Saprissa en San Carlos · Alle duels tussen Sporting San Jose en Perez Zeledon

Per club

José Antonio Giacone Garita
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sporting San Jose2020 - 2022 85 30-21-34 1.31
Perez Zeledon2016 - 2019 40 19-9-12 1.65
CS Herediano2019 33 16-11-6 1.79
Deportivo Saprissa2024 - 2025 19 10-4-5 1.79
ADR Jicaral2020 7 1-4-2 1.00
LD Alajuelense2016 7 2-1-4 1.00
Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
San Carlos2018 - 2024 82 32-27-23 1.50
Perez Zeledon2022 - 2023 34 11-4-19 1.09
Santos DE Guapiles2019 - 2020 23 5-6-12 0.91
Sporting San Jose2024 16 6-2-8 1.25
CS Herediano2020 13 5-4-4 1.46
LD Alajuelense2021 9 5-1-3 1.78

In dezelfde competities

Competitie José Antonio Giacone Garita Luis Antonio Marín Murillo
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 190 41% 1.48 175 37% 1.35
CONCACAF Champions Cup 1 100% 3.00 2 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen José Antonio Giacone Garita Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Deportivo Saprissa 1 100% 3.00 - - -
2024 Deportivo Saprissa 18 50% 1.72 San Carlos Sporting San Jose 34 38% 1.47
2023 - - - San Carlos Perez Zeledon 33 39% 1.45
2022 Sporting San Jose 35 40% 1.46 Perez Zeledon 31 32% 1.10
2021 Sporting San Jose 32 31% 1.19 LD Alajuelense 9 56% 1.78
2020 Sporting San Jose ADR Jicaral 25 28% 1.16 Santos DE Guapiles CS Herediano 32 25% 1.06
2019 CS Herediano Perez Zeledon 43 47% 1.67 San Carlos Santos DE Guapiles 37 38% 1.38
2018 Perez Zeledon 6 67% 2.00 San Carlos 1 100% 3.00
2017 Perez Zeledon 13 62% 2.15 - - -
2016 Perez Zeledon LD Alajuelense 18 28% 1.11 - - -

José Antonio Giacone Garita vs Luis Antonio Marín Murillo in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over José Antonio Giacone Garita, alles over Luis Antonio Marín Murillo, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook