J. Enochs vs Rüdiger Rehm: de trainers naast elkaar

Filter:
121 - 127 Wedstrijden
39% - 43% Winstpercentage
1.42 - 1.49 Punten per wedstrijd
1.27 - 1.60 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van J. Enochs. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Rüdiger Rehm.

Resultaten naast elkaar

J. Enochs Rüdiger Rehm
Resultaten
121 Wedstrijden 127
47 Gewonnen 54
31 Gelijk 27
43 Verloren 46
39% Winstpercentage 43%
36% Verliespercentage 36%
1.42 Punten per wedstrijd 1.49
Goals
1.27 Goals voor per wedstrijd 1.60
1.30 Goals tegen per wedstrijd 1.36
-0.02 Doelsaldo per wedstrijd 0.24
29% Clean sheets (%) 30%
24% Niet gescoord (%) 28%
54% Beide teams scoorden 51%
46% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.78 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.07 Punten per uitwedstrijd 1.30
50% Thuis gewonnen (%) 48%
28% Uit gewonnen (%) 36%
Reeksen
9 Langste reeks zeges 5
11 Langste reeks zonder nederlaag 7

J. Enochs tegen Rüdiger Rehm

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van J. Enochs en Rüdiger Rehm speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor J. Enochs, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Rüdiger Rehm. De ploeg van J. Enochs scoorde 5 keer, die van Rüdiger Rehm 3 keer.

Alle duels tussen Jahn Regensburg en Waldhof Mannheim · Alle duels tussen FSV Zwickau en SV Wehen · Alle duels tussen VfL Osnabruck en SV Wehen

Per club

J. Enochs
Clubs Wed. W-G-V Ptn
VfL Osnabruck2016 - 2017 45 16-12-17 1.33
Jahn Regensburg2023 - 2024 44 19-10-15 1.52
FSV Zwickau2018 32 12-9-11 1.41
Rüdiger Rehm
Clubs Wed. W-G-V Ptn
SV Wehen2016 - 2018 77 43-11-23 1.82
Waldhof Mannheim2023 20 6-5-9 1.15
Vitesse2025 - 2026 19 5-5-9 1.05
Arminia Bielefeld2016 11 0-6-5 0.55

In dezelfde competities

Competitie J. Enochs Rüdiger Rehm
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
3. Liga 109 39% 1.43 94 50% 1.67
2. Bundesliga 6 33% 1.17 10 0% 0.50
DFB Pokal 3 67% 2.00 4 50% 1.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 33% 1.00 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Enochs Rüdiger Rehm
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Vitesse 1 0% 0.00
2025 - - - Vitesse 18 28% 1.11
2024 Jahn Regensburg 6 33% 1.17 - - -
2023 Jahn Regensburg 38 45% 1.58 Waldhof Mannheim 20 30% 1.15
2018 FSV Zwickau 32 38% 1.41 SV Wehen 34 53% 1.71
2017 VfL Osnabruck 10 30% 1.20 SV Wehen 31 58% 1.87
2016 VfL Osnabruck 35 37% 1.37 SV Wehen Arminia Bielefeld 23 30% 1.30

J. Enochs vs Rüdiger Rehm in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Enochs 121 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 31 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rüdiger Rehm 127 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 27 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Enochs, alles over Rüdiger Rehm, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook