Johnny Gerardo Chaves Arias vs José Antonio Giacone Garita: de trainers naast elkaar

Filter:
115 - 191 Wedstrijden
29% - 41% Winstpercentage
1.16 - 1.49 Punten per wedstrijd
1.17 - 1.44 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van José Antonio Giacone Garita.

Resultaten naast elkaar

Johnny Gerardo Chaves Arias José Antonio Giacone Garita
Resultaten
115 Wedstrijden 191
33 Gewonnen 78
34 Gelijk 50
48 Verloren 63
29% Winstpercentage 41%
42% Verliespercentage 33%
1.16 Punten per wedstrijd 1.49
Goals
1.17 Goals voor per wedstrijd 1.44
1.48 Goals tegen per wedstrijd 1.28
-0.31 Doelsaldo per wedstrijd 0.16
22% Clean sheets (%) 27%
31% Niet gescoord (%) 24%
56% Beide teams scoorden 57%
47% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.70 Punten per thuiswedstrijd 1.97
0.67 Punten per uitwedstrijd 1.01
44% Thuis gewonnen (%) 57%
15% Uit gewonnen (%) 25%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
6 Langste reeks zonder nederlaag 12

Johnny Gerardo Chaves Arias tegen José Antonio Giacone Garita

0 Zeges
3 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Johnny Gerardo Chaves Arias en José Antonio Giacone Garita speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Johnny Gerardo Chaves Arias, 3 keer gelijk en 4 zeges voor José Antonio Giacone Garita. De ploeg van Johnny Gerardo Chaves Arias scoorde 8 keer, die van José Antonio Giacone Garita 17 keer.

Alle duels tussen Municipal Grecia en Sporting San Jose · Alle duels tussen Perez Zeledon en ADR Jicaral · Alle duels tussen Santos DE Guapiles en CS Herediano

Per club

Johnny Gerardo Chaves Arias
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Santos DE Guapiles2016 - 2019 60 20-17-23 1.28
Municipal Grecia2020 - 2021 33 8-11-14 1.06
Perez Zeledon2019 - 2020 22 5-6-11 0.95
José Antonio Giacone Garita
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sporting San Jose2020 - 2022 85 30-21-34 1.31
Perez Zeledon2016 - 2019 40 19-9-12 1.65
CS Herediano2019 33 16-11-6 1.79
Deportivo Saprissa2024 - 2025 19 10-4-5 1.79
ADR Jicaral2020 7 1-4-2 1.00
LD Alajuelense2016 7 2-1-4 1.00

In dezelfde competities

Competitie Johnny Gerardo Chaves Arias José Antonio Giacone Garita
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 115 29% 1.16 190 41% 1.48

Seizoen per seizoen

Seizoen Johnny Gerardo Chaves Arias José Antonio Giacone Garita
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Deportivo Saprissa 1 100% 3.00
2024 - - - Deportivo Saprissa 18 50% 1.72
2022 - - - Sporting San Jose 35 40% 1.46
2021 Municipal Grecia 25 28% 1.12 Sporting San Jose 32 31% 1.19
2020 Perez Zeledon Municipal Grecia 25 20% 0.92 Sporting San Jose ADR Jicaral 25 28% 1.16
2019 Santos DE Guapiles Perez Zeledon 27 26% 1.15 CS Herediano Perez Zeledon 43 47% 1.67
2018 Santos DE Guapiles 6 33% 1.00 Perez Zeledon 6 67% 2.00
2017 Santos DE Guapiles 12 33% 1.42 Perez Zeledon 13 62% 2.15
2016 Santos DE Guapiles 20 40% 1.40 Perez Zeledon LD Alajuelense 18 28% 1.11

Johnny Gerardo Chaves Arias vs José Antonio Giacone Garita in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Johnny Gerardo Chaves Arias 115 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 34 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.16 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Johnny Gerardo Chaves Arias, alles over José Antonio Giacone Garita, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook