José Saturnino Cardozo Otazú vs William Fernando Coito Olivera: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van José Saturnino Cardozo Otazú sinds het seizoen 2016, van William Fernando Coito Olivera sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| José Saturnino Cardozo Otazú | William Fernando Coito Olivera | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 128 | Wedstrijden | 144 |
| 47 | Gewonnen | 63 |
| 32 | Gelijk | 47 |
| 49 | Verloren | 34 |
| 37% | Winstpercentage | 44% |
| 38% | Verliespercentage | 24% |
| 1.35 | Punten per wedstrijd | 1.64 |
| Goals | ||
| 1.22 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.07 | Goals tegen per wedstrijd | 0.99 |
| 0.15 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.42 |
| 32% | Clean sheets (%) | 40% |
| 33% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 43% | Beide teams scoorden | 48% |
| 38% | Meer dan 2,5 goals | 45% |
| Thuis en uit | ||
| 1.52 | Punten per thuiswedstrijd | 1.91 |
| 1.21 | Punten per uitwedstrijd | 1.30 |
| 43% | Thuis gewonnen (%) | 51% |
| 31% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
José Saturnino Cardozo Otazú tegen William Fernando Coito Olivera
De ploegen van José Saturnino Cardozo Otazú en William Fernando Coito Olivera speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor José Saturnino Cardozo Otazú, 2 keer gelijk en 5 zeges voor William Fernando Coito Olivera. De ploeg van José Saturnino Cardozo Otazú scoorde 3 keer, die van William Fernando Coito Olivera 9 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Municipal2021 - 2022
|
63 | 30-15-18 | 1.67 |
Guadalajara Chivas2018
|
24 | 7-8-9 | 1.21 |
Municipal Liberia2024
|
14 | 5-3-6 | 1.29 |
Puebla2016
|
9 | 3-3-3 | 1.33 |
Jaguares de Chiapas2016
|
9 | 1-1-7 | 0.44 |
Veracruz2017
|
8 | 1-1-6 | 0.50 |
Achuapa2021
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Comunicaciones2018 - 2024
|
121 | 53-39-29 | 1.64 |
Guastatoya2020
|
22 | 10-8-4 | 1.73 |
Antigua GFC2021
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | José Saturnino Cardozo Otazú | William Fernando Coito Olivera | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Liga Nacional Guatemala | 64 | 47% | 1.66 | 141 | 44% | 1.65 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | José Saturnino Cardozo Otazú | William Fernando Coito Olivera | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
14 | 36% | 1.29 |
|
9 | 33% | 1.11 |
| 2023 | - | - | - |
|
21 | 33% | 1.33 | |
| 2022 |
|
20 | 45% | 1.60 |
|
42 | 43% | 1.62 |
| 2021 |
|
44 | 48% | 1.68 |
|
49 | 51% | 1.86 |
| 2020 | - | - | - |
|
22 | 45% | 1.73 | |
| 2018 |
|
24 | 29% | 1.21 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2017 |
|
8 | 13% | 0.50 | - | - | - | |
| 2016 |
|
18 | 22% | 0.89 | - | - | - | |
José Saturnino Cardozo Otazú vs William Fernando Coito Olivera in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde José Saturnino Cardozo Otazú 128 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 32 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde William Fernando Coito Olivera 144 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 47 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.64 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over José Saturnino Cardozo Otazú, alles over William Fernando Coito Olivera, vergelijk andere trainers.









