J. Campos vs R. Row: de trainers naast elkaar

Filter:
153 - 58 Wedstrijden
48% - 33% Winstpercentage
1.70 - 1.26 Punten per wedstrijd
1.45 - 1.10 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Campos sinds het seizoen 2016, van R. Row sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Campos. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van R. Row.

Resultaten naast elkaar

J. Campos R. Row
Resultaten
153 Wedstrijden 58
73 Gewonnen 19
41 Gelijk 16
39 Verloren 23
48% Winstpercentage 33%
25% Verliespercentage 40%
1.70 Punten per wedstrijd 1.26
Goals
1.45 Goals voor per wedstrijd 1.10
1.04 Goals tegen per wedstrijd 1.29
0.41 Doelsaldo per wedstrijd -0.19
36% Clean sheets (%) 34%
20% Niet gescoord (%) 31%
49% Beide teams scoorden 45%
45% Meer dan 2,5 goals 41%
Thuis en uit
1.94 Punten per thuiswedstrijd 1.77
1.46 Punten per uitwedstrijd 0.71
56% Thuis gewonnen (%) 53%
39% Uit gewonnen (%) 11%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
14 Langste reeks zonder nederlaag 6

J. Campos tegen R. Row

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van J. Campos en R. Row speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor J. Campos, 2 keer gelijk en 1 zeges voor R. Row. De ploeg van J. Campos scoorde 4 keer, die van R. Row 2 keer.

Alle duels tussen CS Herediano en Santos DE Guapiles 路 Alle duels tussen Deportivo Saprissa en Santos DE Guapiles 路 Alle duels tussen San Carlos en Sporting San Jose

Per club

J. Campos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Herediano2021 - 2023 46 25-9-12 1.83
Deportivo Saprissa2021 - 2022 44 26-9-9 1.98
CS Cartagines2016 21 8-9-4 1.57
ADR Jicaral2019 20 6-6-8 1.20
San Carlos2020 17 7-6-4 1.59
Blooming2018 5 1-2-2 1.00
R. Row
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Santos DE Guapiles2022 - 2024 41 13-14-14 1.29
Sporting San Jose2020 14 5-2-7 1.21
Costa Rica U172025 3 1-0-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie J. Campos R. Row
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera Divisi贸n Costa Rica 148 49% 1.72 55 33% 1.27

Seizoen per seizoen

Seizoen J. Campos R. Row
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Costa Rica U17 3 33% 1.00
2024 - - - Santos DE Guapiles 6 67% 2.17
2023 CS Herediano 20 60% 2.00 Santos DE Guapiles 16 19% 1.00
2022 Deportivo Saprissa CS Herediano 40 58% 1.93 Santos DE Guapiles 19 32% 1.26
2021 CS Herediano Deportivo Saprissa 30 53% 1.80 - - -
2020 San Carlos 17 41% 1.59 Sporting San Jose 14 36% 1.21
2019 ADR Jicaral 20 30% 1.20 - - -
2018 Blooming 5 20% 1.00 - - -
2016 CS Cartagines 21 38% 1.57 - - -

J. Campos vs R. Row in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde J. Campos 153 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 41 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde R. Row 58 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 16 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over J. Campos, alles over R. Row, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook