J. Campos vs Luis Antonio Marín Murillo: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van J. Campos sinds het seizoen 2016, van Luis Antonio Marín Murillo sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Campos.
Resultaten naast elkaar
| J. Campos | Luis Antonio Marín Murillo | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 153 | Wedstrijden | 177 |
| 73 | Gewonnen | 64 |
| 41 | Gelijk | 44 |
| 39 | Verloren | 69 |
| 48% | Winstpercentage | 36% |
| 25% | Verliespercentage | 39% |
| 1.70 | Punten per wedstrijd | 1.33 |
| Goals | ||
| 1.45 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.50 |
| 0.41 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.09 |
| 36% | Clean sheets (%) | 25% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 49% | Beide teams scoorden | 57% |
| 45% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.94 | Punten per thuiswedstrijd | 1.54 |
| 1.46 | Punten per uitwedstrijd | 1.14 |
| 56% | Thuis gewonnen (%) | 42% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 14 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
J. Campos tegen Luis Antonio Marín Murillo
De ploegen van J. Campos en Luis Antonio Marín Murillo speelden 10 keer tegen elkaar: 6 zeges voor J. Campos, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo. De ploeg van J. Campos scoorde 23 keer, die van Luis Antonio Marín Murillo 10 keer.
Alle duels tussen CS Herediano en San Carlos · Alle duels tussen CS Herediano en Perez Zeledon · Alle duels tussen Deportivo Saprissa en Perez Zeledon
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CS Herediano2021 - 2023
|
46 | 25-9-12 | 1.83 |
Deportivo Saprissa2021 - 2022
|
44 | 26-9-9 | 1.98 |
CS Cartagines2016
|
21 | 8-9-4 | 1.57 |
ADR Jicaral2019
|
20 | 6-6-8 | 1.20 |
San Carlos2020
|
17 | 7-6-4 | 1.59 |
Blooming2018
|
5 | 1-2-2 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
San Carlos2018 - 2024
|
82 | 32-27-23 | 1.50 |
Perez Zeledon2022 - 2023
|
34 | 11-4-19 | 1.09 |
Santos DE Guapiles2019 - 2020
|
23 | 5-6-12 | 0.91 |
Sporting San Jose2024
|
16 | 6-2-8 | 1.25 |
CS Herediano2020
|
13 | 5-4-4 | 1.46 |
LD Alajuelense2021
|
9 | 5-1-3 | 1.78 |
In dezelfde competities
| Competitie | J. Campos | Luis Antonio Marín Murillo | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Primera División Costa Rica | 148 | 49% | 1.72 | 175 | 37% | 1.35 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | J. Campos | Luis Antonio Marín Murillo | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 | - | - | - |
|
34 | 38% | 1.47 | |
| 2023 |
|
20 | 60% | 2.00 |
|
33 | 39% | 1.45 |
| 2022 |
|
40 | 58% | 1.93 |
|
31 | 32% | 1.10 |
| 2021 |
|
30 | 53% | 1.80 |
|
9 | 56% | 1.78 |
| 2020 |
|
17 | 41% | 1.59 |
|
32 | 25% | 1.06 |
| 2019 |
|
20 | 30% | 1.20 |
|
37 | 38% | 1.38 |
| 2018 |
|
5 | 20% | 1.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2016 |
|
21 | 38% | 1.57 | - | - | - | |
J. Campos vs Luis Antonio Marín Murillo in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde J. Campos 153 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 41 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over J. Campos, alles over Luis Antonio Marín Murillo, vergelijk andere trainers.




