J. Campos vs José Antonio Giacone Garita: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Campos. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van José Antonio Giacone Garita.
Resultaten naast elkaar
| J. Campos | José Antonio Giacone Garita | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 153 | Wedstrijden | 191 |
| 73 | Gewonnen | 78 |
| 41 | Gelijk | 50 |
| 39 | Verloren | 63 |
| 48% | Winstpercentage | 41% |
| 25% | Verliespercentage | 33% |
| 1.70 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 1.45 | Goals voor per wedstrijd | 1.44 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.28 |
| 0.41 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.16 |
| 36% | Clean sheets (%) | 27% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 49% | Beide teams scoorden | 57% |
| 45% | Meer dan 2,5 goals | 54% |
| Thuis en uit | ||
| 1.94 | Punten per thuiswedstrijd | 1.97 |
| 1.46 | Punten per uitwedstrijd | 1.01 |
| 56% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 14 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
J. Campos tegen José Antonio Giacone Garita
De ploegen van J. Campos en José Antonio Giacone Garita speelden 11 keer tegen elkaar: 6 zeges voor J. Campos, 2 keer gelijk en 3 zeges voor José Antonio Giacone Garita. De ploeg van J. Campos scoorde 13 keer, die van José Antonio Giacone Garita 8 keer.
Alle duels tussen Deportivo Saprissa en Sporting San Jose · Alle duels tussen CS Herediano en Sporting San Jose · Alle duels tussen San Carlos en Sporting San Jose
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CS Herediano2021 - 2023
|
46 | 25-9-12 | 1.83 |
Deportivo Saprissa2021 - 2022
|
44 | 26-9-9 | 1.98 |
CS Cartagines2016
|
21 | 8-9-4 | 1.57 |
ADR Jicaral2019
|
20 | 6-6-8 | 1.20 |
San Carlos2020
|
17 | 7-6-4 | 1.59 |
Blooming2018
|
5 | 1-2-2 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sporting San Jose2020 - 2022
|
85 | 30-21-34 | 1.31 |
Perez Zeledon2016 - 2019
|
40 | 19-9-12 | 1.65 |
CS Herediano2019
|
33 | 16-11-6 | 1.79 |
Deportivo Saprissa2024 - 2025
|
19 | 10-4-5 | 1.79 |
ADR Jicaral2020
|
7 | 1-4-2 | 1.00 |
LD Alajuelense2016
|
7 | 2-1-4 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | J. Campos | José Antonio Giacone Garita | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Primera División Costa Rica | 148 | 49% | 1.72 | 190 | 41% | 1.48 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | J. Campos | José Antonio Giacone Garita | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2024 | - | - | - |
|
18 | 50% | 1.72 | |
| 2023 |
|
20 | 60% | 2.00 | - | - | - | |
| 2022 |
|
40 | 58% | 1.93 |
|
35 | 40% | 1.46 |
| 2021 |
|
30 | 53% | 1.80 |
|
32 | 31% | 1.19 |
| 2020 |
|
17 | 41% | 1.59 |
|
25 | 28% | 1.16 |
| 2019 |
|
20 | 30% | 1.20 |
|
43 | 47% | 1.67 |
| 2018 |
|
5 | 20% | 1.00 |
|
6 | 67% | 2.00 |
| 2017 | - | - | - |
|
13 | 62% | 2.15 | |
| 2016 |
|
21 | 38% | 1.57 |
|
18 | 28% | 1.11 |
J. Campos vs José Antonio Giacone Garita in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde J. Campos 153 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 41 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over J. Campos, alles over José Antonio Giacone Garita, vergelijk andere trainers.


