John Aloisi vs Anthony Popović: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van John Aloisi. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Anthony Popović.
Resultaten naast elkaar
| John Aloisi | Anthony Popović | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 106 | Wedstrijden | 118 |
| 41 | Gewonnen | 50 |
| 25 | Gelijk | 37 |
| 40 | Verloren | 31 |
| 39% | Winstpercentage | 42% |
| 38% | Verliespercentage | 26% |
| 1.40 | Punten per wedstrijd | 1.58 |
| Goals | ||
| 1.58 | Goals voor per wedstrijd | 1.58 |
| 1.65 | Goals tegen per wedstrijd | 1.21 |
| -0.07 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.36 |
| 17% | Clean sheets (%) | 28% |
| 25% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 62% | Beide teams scoorden | 55% |
| 61% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.59 | Punten per thuiswedstrijd | 1.86 |
| 1.22 | Punten per uitwedstrijd | 1.31 |
| 45% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 33% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 6 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
John Aloisi tegen Anthony Popović
De ploegen van John Aloisi en Anthony Popović speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor John Aloisi, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Anthony Popović. De ploeg van John Aloisi scoorde 7 keer, die van Anthony Popović 7 keer.
Alle duels tussen Western United en Melbourne Victory · Alle duels tussen Brisbane Roar en Western Sydney Wanderers
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Brisbane Roar2016 - 2018
|
65 | 22-17-26 | 1.28 |
Western United2022 - 2024
|
41 | 19-8-14 | 1.59 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Western Sydney Wanderers2016 - 2017
|
29 | 8-12-9 | 1.24 |
Australië2025 - 2026
|
28 | 14-7-7 | 1.75 |
Perth Glory2018
|
20 | 12-5-3 | 2.05 |
Melbourne Victory2023
|
19 | 9-8-2 | 1.84 |
Kardemir Karabukspor2017
|
12 | 3-1-8 | 0.83 |
Xanthi FC2020
|
9 | 4-3-2 | 1.67 |
Indonesië2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | John Aloisi | Anthony Popović | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| A-League | 97 | 39% | 1.42 | 62 | 44% | 1.71 |
| AFC Champions League | 9 | 33% | 1.11 | 6 | 33% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | John Aloisi | Anthony Popović | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
24 | 50% | 1.83 | |
| 2025 | - | - | - |
|
5 | 40% | 1.20 | |
| 2024 |
|
24 | 54% | 1.83 | - | - | - | |
| 2023 |
|
16 | 38% | 1.25 |
|
19 | 47% | 1.84 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 1.00 | - | - | - | |
| 2020 | - | - | - |
|
9 | 44% | 1.67 | |
| 2018 |
|
9 | 11% | 0.67 |
|
20 | 60% | 2.05 |
| 2017 |
|
28 | 36% | 1.25 |
|
18 | 28% | 0.89 |
| 2016 |
|
28 | 39% | 1.50 |
|
23 | 26% | 1.30 |
John Aloisi vs Anthony Popović in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde John Aloisi 106 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 25 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Anthony Popović 118 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 37 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over John Aloisi, alles over Anthony Popović, vergelijk andere trainers.





