Javier Aguirre Onaindía vs Miguel Ángel Sánchez Muñoz: de trainers naast elkaar

Filter:
118 - 173 Wedstrijden
39% - 40% Winstpercentage
1.54 - 1.45 Punten per wedstrijd
1.59 - 1.50 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Javier Aguirre Onaindía sinds het seizoen 2015, van Miguel Ángel Sánchez Muñoz sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Javier Aguirre Onaindía. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Miguel Ángel Sánchez Muñoz.

Resultaten naast elkaar

Javier Aguirre Onaindía Miguel Ángel Sánchez Muñoz
Resultaten
118 Wedstrijden 173
46 Gewonnen 70
44 Gelijk 41
28 Verloren 62
39% Winstpercentage 40%
24% Verliespercentage 36%
1.54 Punten per wedstrijd 1.45
Goals
1.59 Goals voor per wedstrijd 1.50
1.18 Goals tegen per wedstrijd 1.38
0.42 Doelsaldo per wedstrijd 0.12
34% Clean sheets (%) 25%
24% Niet gescoord (%) 26%
53% Beide teams scoorden 55%
49% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.61 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.46 Punten per uitwedstrijd 1.25
40% Thuis gewonnen (%) 49%
38% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 9
12 Langste reeks zonder nederlaag 24

Javier Aguirre Onaindía tegen Miguel Ángel Sánchez Muñoz

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Javier Aguirre Onaindía en Miguel Ángel Sánchez Muñoz speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Javier Aguirre Onaindía, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Miguel Ángel Sánchez Muñoz. De ploeg van Javier Aguirre Onaindía scoorde 7 keer, die van Miguel Ángel Sánchez Muñoz 7 keer.

Alle duels tussen Mallorca en Girona

Per club

Javier Aguirre Onaindía
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Mallorca2022 - 2024 51 16-21-14 1.35
Al Wahda FC2015 - 2016 37 14-16-7 1.57
Mexico2024 - 2025 14 7-4-3 1.79
Monterrey2021 7 6-1-0 2.71
Al Wehda Club2017 7 2-1-4 1.00
Valencia2026 1 0-1-0 1.00
Egypte2021 1 1-0-0 3.00
Miguel Ángel Sánchez Muñoz
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Girona2022 - 2025 98 44-21-33 1.56
Rayo Vallecano2016 - 2018 74 26-19-29 1.31
Ajax2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Javier Aguirre Onaindía Miguel Ángel Sánchez Muñoz
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 37 19% 1.03 105 39% 1.40
Copa del Rey 12 67% 2.25 11 55% 1.82
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 33% 1.67 6 33% 1.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Javier Aguirre Onaindía Miguel Ángel Sánchez Muñoz
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Valencia 1 0% 1.00 Ajax 1 0% 1.00
2025 Mexico 12 42% 1.58 Girona 10 20% 1.10
2024 Mexico Mallorca 4 75% 2.50 Girona 46 28% 1.04
2023 Mallorca 45 27% 1.24 Girona 39 72% 2.33
2022 Mallorca 4 75% 2.25 Girona 3 33% 1.00
2021 Monterrey Egypte 8 88% 2.75 - - -
2018 - - - Rayo Vallecano 30 20% 0.80
2017 Al Wehda Club 7 29% 1.00 Rayo Vallecano 31 48% 1.77
2016 Al Wahda FC 30 37% 1.50 Rayo Vallecano 13 38% 1.38
2015 Al Wahda FC 7 43% 1.86 - - -

Javier Aguirre Onaindía vs Miguel Ángel Sánchez Muñoz in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde Javier Aguirre Onaindía 118 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 44 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Miguel Ángel Sánchez Muñoz 173 wedstrijden die we bijhouden: 70 zeges, 41 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Javier Aguirre Onaindía, alles over Miguel Ángel Sánchez Muñoz, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook