Iván Ania Cadavieco vs Luis Miguel Ramis Monfort: de trainers naast elkaar

Filter:
Iván Ania Cadavieco Spain · 48 jaar Cordoba
vs
60 - 124 Wedstrijden
33% - 40% Winstpercentage
1.30 - 1.47 Punten per wedstrijd
1.28 - 1.15 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Iván Ania Cadavieco sinds het seizoen 2018, van Luis Miguel Ramis Monfort sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Iván Ania Cadavieco. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luis Miguel Ramis Monfort.

Resultaten naast elkaar

Iván Ania Cadavieco Luis Miguel Ramis Monfort
Resultaten
60 Wedstrijden 124
20 Gewonnen 50
18 Gelijk 32
22 Verloren 42
33% Winstpercentage 40%
37% Verliespercentage 34%
1.30 Punten per wedstrijd 1.47
Goals
1.28 Goals voor per wedstrijd 1.15
1.37 Goals tegen per wedstrijd 1.10
-0.08 Doelsaldo per wedstrijd 0.04
25% Clean sheets (%) 31%
27% Niet gescoord (%) 31%
55% Beide teams scoorden 46%
48% Meer dan 2,5 goals 40%
Thuis en uit
1.34 Punten per thuiswedstrijd 1.78
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.15
34% Thuis gewonnen (%) 49%
32% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 10

Iván Ania Cadavieco tegen Luis Miguel Ramis Monfort

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Iván Ania Cadavieco en Luis Miguel Ramis Monfort speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Iván Ania Cadavieco, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Luis Miguel Ramis Monfort. De ploeg van Iván Ania Cadavieco scoorde 4 keer, die van Luis Miguel Ramis Monfort 3 keer.

Alle duels tussen Cordoba en Burgos

Per club

Iván Ania Cadavieco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cordoba2024 - 2025 56 18-18-20 1.29
Racing Santander2018 3 2-0-1 2.00
Algeciras2023 1 0-0-1 0.00
Luis Miguel Ramis Monfort
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Burgos2024 - 2025 47 20-10-17 1.49
Albacete2018 32 13-12-7 1.59
Almeria2016 - 2017 24 9-4-11 1.29
Espanyol2023 16 6-6-4 1.50
Tenerife2022 - 2023 4 2-0-2 1.50
Osasuna2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Iván Ania Cadavieco Luis Miguel Ramis Monfort
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 2 50 36% 1.40 110 40% 1.48
Copa del Rey 4 50% 1.75 8 38% 1.13
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 0% 0.17 5 60% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Iván Ania Cadavieco Luis Miguel Ramis Monfort
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Osasuna 1 0% 0.00
2025 Cordoba 13 38% 1.46 Burgos 17 53% 1.76
2024 Cordoba 43 30% 1.23 Burgos 30 37% 1.33
2023 Algeciras 1 0% 0.00 Espanyol Tenerife 18 39% 1.50
2022 - - - Tenerife 2 50% 1.50
2018 Racing Santander 3 67% 2.00 Albacete 32 41% 1.59
2017 - - - Almeria 12 17% 0.75
2016 - - - Almeria 12 58% 1.83

Iván Ania Cadavieco vs Luis Miguel Ramis Monfort in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Iván Ania Cadavieco 60 wedstrijden die we bijhouden: 20 zeges, 18 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luis Miguel Ramis Monfort 124 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 32 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Iván Ania Cadavieco, alles over Luis Miguel Ramis Monfort, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook