Iván Ania Cadavieco vs Javier Calleja Revilla: de trainers naast elkaar

Filter:
Iván Ania Cadavieco Spain · 48 jaar Cordoba
vs
62 - 179 Wedstrijden
34% - 37% Winstpercentage
1.31 - 1.42 Punten per wedstrijd
1.31 - 1.40 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Iván Ania Cadavieco sinds het seizoen 2018, van Javier Calleja Revilla sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Iván Ania Cadavieco. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Javier Calleja Revilla.

Resultaten naast elkaar

Iván Ania Cadavieco Javier Calleja Revilla
Resultaten
62 Wedstrijden 179
21 Gewonnen 67
18 Gelijk 53
23 Verloren 59
34% Winstpercentage 37%
37% Verliespercentage 33%
1.31 Punten per wedstrijd 1.42
Goals
1.31 Goals voor per wedstrijd 1.40
1.39 Goals tegen per wedstrijd 1.30
-0.08 Doelsaldo per wedstrijd 0.11
24% Clean sheets (%) 29%
26% Niet gescoord (%) 24%
56% Beide teams scoorden 56%
50% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
1.39 Punten per thuiswedstrijd 1.62
1.21 Punten per uitwedstrijd 1.22
36% Thuis gewonnen (%) 45%
31% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
6 Langste reeks zonder nederlaag 11

Iván Ania Cadavieco tegen Javier Calleja Revilla

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Iván Ania Cadavieco en Javier Calleja Revilla speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Iván Ania Cadavieco, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Javier Calleja Revilla. De ploeg van Iván Ania Cadavieco scoorde 4 keer, die van Javier Calleja Revilla 4 keer.

Alle duels tussen Cordoba en Eldense · Alle duels tussen Cordoba en Oviedo

Per club

Iván Ania Cadavieco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cordoba2024 - 2026 58 19-18-21 1.29
Racing Santander2018 3 2-0-1 2.00
Algeciras2023 1 0-0-1 0.00
Javier Calleja Revilla
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Villarreal2017 - 2018 76 30-22-24 1.47
Levante2022 - 2023 38 14-14-10 1.47
Oviedo2024 32 14-10-8 1.63
Al Riyadh2025 - 2026 28 6-7-15 0.89
Eldense2026 4 2-0-2 1.50
Al-Qadisiyah FC2025 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Iván Ania Cadavieco Javier Calleja Revilla
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 2 52 37% 1.40 66 41% 1.56
Copa del Rey 4 50% 1.75 8 50% 1.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 0% 0.17 4 0% 0.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Iván Ania Cadavieco Javier Calleja Revilla
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Cordoba 2 50% 1.50 Eldense Al Riyadh 5 60% 1.80
2025 Cordoba 13 38% 1.46 Al Riyadh Al-Qadisiyah FC 28 21% 0.89
2024 Cordoba 43 30% 1.23 Oviedo 32 44% 1.63
2023 Algeciras 1 0% 0.00 Levante 30 30% 1.33
2022 - - - Levante 8 63% 2.00
2018 Racing Santander 3 67% 2.00 Villarreal 43 33% 1.33
2017 - - - Villarreal 33 48% 1.67

Iván Ania Cadavieco vs Javier Calleja Revilla in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Iván Ania Cadavieco 62 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 18 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Javier Calleja Revilla 179 wedstrijden die we bijhouden: 67 zeges, 53 gelijke spelen en 59 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Iván Ania Cadavieco, alles over Javier Calleja Revilla, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook