Iñigo Pérez Soto vs Marcelino García Toral: de trainers naast elkaar

Filter:
73 - 209 Wedstrijden
33% - 47% Winstpercentage
1.30 - 1.68 Punten per wedstrijd
1.07 - 1.60 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Iñigo Pérez Soto sinds het seizoen 2023, van Marcelino García Toral sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Marcelino García Toral.

Resultaten naast elkaar

Iñigo Pérez Soto Marcelino García Toral
Resultaten
73 Wedstrijden 209
24 Gewonnen 99
23 Gelijk 54
26 Verloren 56
33% Winstpercentage 47%
36% Verliespercentage 27%
1.30 Punten per wedstrijd 1.68
Goals
1.07 Goals voor per wedstrijd 1.60
1.16 Goals tegen per wedstrijd 1.22
-0.10 Doelsaldo per wedstrijd 0.37
26% Clean sheets (%) 24%
34% Niet gescoord (%) 23%
48% Beide teams scoorden 59%
41% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.53 Punten per thuiswedstrijd 1.96
1.12 Punten per uitwedstrijd 1.44
38% Thuis gewonnen (%) 56%
29% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 8
10 Langste reeks zonder nederlaag 15

Iñigo Pérez Soto tegen Marcelino García Toral

0 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Iñigo Pérez Soto en Marcelino García Toral speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Iñigo Pérez Soto, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Marcelino García Toral. De ploeg van Iñigo Pérez Soto scoorde 1 keer, die van Marcelino García Toral 9 keer.

Alle duels tussen Rayo Vallecano en Villarreal

Per club

Iñigo Pérez Soto
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rayo Vallecano2023 - 2025 71 23-23-25 1.30
Villarreal2026 2 1-0-1 1.50
Marcelino García Toral
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Villarreal2023 - 2025 109 49-26-34 1.59
Valencia2017 - 2018 93 47-25-21 1.78
Marseille2023 7 3-3-1 1.71

In dezelfde competities

Competitie Iñigo Pérez Soto Marcelino García Toral
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 61 28% 1.16 157 50% 1.76
UEFA Champions League 1 100% 3.00 16 19% 0.75
Copa del Rey 3 100% 3.00 14 57% 1.86
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 20% 1.00 6 0% 0.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Iñigo Pérez Soto Marcelino García Toral
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Villarreal 2 50% 1.50 - - -
2025 Rayo Vallecano 13 23% 1.00 Villarreal 41 39% 1.34
2024 Rayo Vallecano 45 38% 1.44 Villarreal 41 49% 1.73
2023 Rayo Vallecano 13 23% 1.08 Villarreal Marseille 34 47% 1.74
2018 - - - Valencia 57 46% 1.70
2017 - - - Valencia 36 58% 1.92

Iñigo Pérez Soto vs Marcelino García Toral in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Iñigo Pérez Soto 73 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 23 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Marcelino García Toral 209 wedstrijden die we bijhouden: 99 zeges, 54 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Iñigo Pérez Soto, alles over Marcelino García Toral, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook