Iñaki Alonso vs J. Campos: de trainers naast elkaar

Filter:
32 - 153 Wedstrijden
28% - 48% Winstpercentage
1.09 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.25 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Iñaki Alonso sinds het seizoen 2017, van J. Campos sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Iñaki Alonso. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Campos.

Resultaten naast elkaar

Iñaki Alonso J. Campos
Resultaten
32 Wedstrijden 153
9 Gewonnen 73
8 Gelijk 41
15 Verloren 39
28% Winstpercentage 48%
47% Verliespercentage 25%
1.09 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.25 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.59 Goals tegen per wedstrijd 1.04
-0.34 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
19% Clean sheets (%) 36%
28% Niet gescoord (%) 20%
59% Beide teams scoorden 49%
59% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.16 Punten per thuiswedstrijd 1.94
1.00 Punten per uitwedstrijd 1.46
32% Thuis gewonnen (%) 56%
23% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 5
3 Langste reeks zonder nederlaag 14

Iñaki Alonso tegen J. Campos

1 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Iñaki Alonso en J. Campos speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Iñaki Alonso, 1 keer gelijk en 3 zeges voor J. Campos. De ploeg van Iñaki Alonso scoorde 6 keer, die van J. Campos 6 keer.

Alle duels tussen Deportivo Saprissa en CS Herediano

Per club

Iñaki Alonso
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Deportivo Saprissa2021 - 2022 19 7-4-8 1.32
Rudes2017 13 2-4-7 0.77
J. Campos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Herediano2021 - 2023 46 25-9-12 1.83
Deportivo Saprissa2021 - 2022 44 26-9-9 1.98
CS Cartagines2016 21 8-9-4 1.57
ADR Jicaral2019 20 6-6-8 1.20
San Carlos2020 17 7-6-4 1.59
Blooming2018 5 1-2-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie Iñaki Alonso J. Campos
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 18 39% 1.39 148 49% 1.72

Seizoen per seizoen

Seizoen Iñaki Alonso J. Campos
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2023 - - - CS Herediano 20 60% 2.00
2022 Deportivo Saprissa 1 0% 0.00 Deportivo Saprissa CS Herediano 40 58% 1.93
2021 Deportivo Saprissa 18 39% 1.39 CS Herediano Deportivo Saprissa 30 53% 1.80
2020 - - - San Carlos 17 41% 1.59
2019 - - - ADR Jicaral 20 30% 1.20
2018 - - - Blooming 5 20% 1.00
2017 Rudes 13 15% 0.77 - - -
2016 - - - CS Cartagines 21 38% 1.57

Iñaki Alonso vs J. Campos in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Iñaki Alonso 32 wedstrijden die we bijhouden: 9 zeges, 8 gelijke spelen en 15 nederlagen, goed voor 1.09 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Campos 153 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 41 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Iñaki Alonso, alles over J. Campos, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook