Imanol Alguacil Barrenetxea vs Javier Aguirre Onaindía: de trainers naast elkaar

Filter:
163 - 118 Wedstrijden
42% - 39% Winstpercentage
1.53 - 1.54 Punten per wedstrijd
1.23 - 1.59 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Imanol Alguacil Barrenetxea sinds het seizoen 2017, van Javier Aguirre Onaindía sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Imanol Alguacil Barrenetxea. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Javier Aguirre Onaindía.

Resultaten naast elkaar

Imanol Alguacil Barrenetxea Javier Aguirre Onaindía
Resultaten
163 Wedstrijden 118
69 Gewonnen 46
43 Gelijk 44
51 Verloren 28
42% Winstpercentage 39%
31% Verliespercentage 24%
1.53 Punten per wedstrijd 1.54
Goals
1.23 Goals voor per wedstrijd 1.59
1.06 Goals tegen per wedstrijd 1.18
0.17 Doelsaldo per wedstrijd 0.42
39% Clean sheets (%) 34%
33% Niet gescoord (%) 24%
40% Beide teams scoorden 53%
37% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.74 Punten per thuiswedstrijd 1.61
1.36 Punten per uitwedstrijd 1.46
50% Thuis gewonnen (%) 40%
36% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 7
12 Langste reeks zonder nederlaag 12

Imanol Alguacil Barrenetxea tegen Javier Aguirre Onaindía

3 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Imanol Alguacil Barrenetxea en Javier Aguirre Onaindía speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Imanol Alguacil Barrenetxea, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Javier Aguirre Onaindía. De ploeg van Imanol Alguacil Barrenetxea scoorde 5 keer, die van Javier Aguirre Onaindía 2 keer.

Alle duels tussen Real Sociedad en Mallorca

Per club

Imanol Alguacil Barrenetxea
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Real Sociedad2017 - 2024 146 63-39-44 1.56
Al Shabab2025 - 2026 12 2-4-6 0.83
Olympiakos Piraeus2026 5 4-0-1 2.40
Javier Aguirre Onaindía
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Mallorca2022 - 2024 51 16-21-14 1.35
Al Wahda FC2015 - 2016 37 14-16-7 1.57
Mexico2024 - 2025 14 7-4-3 1.79
Monterrey2021 7 6-1-0 2.71
Al Wehda Club2017 7 2-1-4 1.00
Valencia2026 1 0-1-0 1.00
Egypte2021 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Imanol Alguacil Barrenetxea Javier Aguirre Onaindía
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
La Liga 99 39% 1.44 37 19% 1.03
Copa del Rey 18 61% 2.11 12 67% 2.25
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 10 40% 1.50 3 33% 1.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Imanol Alguacil Barrenetxea Javier Aguirre Onaindía
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Olympiakos Piraeus Al Shabab 7 71% 2.14 Valencia 1 0% 1.00
2025 Al Shabab 10 10% 0.70 Mexico 12 42% 1.58
2024 Real Sociedad 56 41% 1.45 Mexico Mallorca 4 75% 2.50
2023 Real Sociedad 53 45% 1.66 Mallorca 45 27% 1.24
2022 Real Sociedad 6 50% 1.67 Mallorca 4 75% 2.25
2021 - - - Monterrey Egypte 8 88% 2.75
2018 Real Sociedad 22 36% 1.50 - - -
2017 Real Sociedad 9 56% 1.78 Al Wehda Club 7 29% 1.00
2016 - - - Al Wahda FC 30 37% 1.50
2015 - - - Al Wahda FC 7 43% 1.86

Imanol Alguacil Barrenetxea vs Javier Aguirre Onaindía in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Imanol Alguacil Barrenetxea 163 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 43 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.53 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Javier Aguirre Onaindía 118 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 44 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Imanol Alguacil Barrenetxea, alles over Javier Aguirre Onaindía, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook