Igor Tudor vs Şenol Güneş: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Igor Tudor sinds het seizoen 2015, van Şenol Güneş sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Igor Tudor | Şenol Güneş | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 109 | Wedstrijden | 211 |
| 55 | Gewonnen | 112 |
| 24 | Gelijk | 55 |
| 30 | Verloren | 44 |
| 50% | Winstpercentage | 53% |
| 28% | Verliespercentage | 21% |
| 1.73 | Punten per wedstrijd | 1.85 |
| Goals | ||
| 1.62 | Goals voor per wedstrijd | 1.95 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.19 |
| 0.39 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.75 |
| 30% | Clean sheets (%) | 28% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 10% |
| 51% | Beide teams scoorden | 65% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 61% |
| Thuis en uit | ||
| 2.25 | Punten per thuiswedstrijd | 2.20 |
| 1.17 | Punten per uitwedstrijd | 1.48 |
| 68% | Thuis gewonnen (%) | 65% |
| 31% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 7 |
| 20 | Langste reeks zonder nederlaag | 21 |
Igor Tudor tegen Şenol Güneş
De ploegen van Igor Tudor en Şenol Güneş speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Igor Tudor, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Şenol Güneş. De ploeg van Igor Tudor scoorde 3 keer, die van Şenol Güneş 8 keer.
Alle duels tussen Galatasaray en Besiktas · Alle duels tussen Kardemir Karabukspor en Besiktas
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Galatasaray2016 - 2017
|
30 | 17-3-10 | 1.80 |
Juventus2024 - 2025
|
24 | 12-6-6 | 1.75 |
Kardemir Karabukspor2016
|
19 | 7-3-9 | 1.26 |
Udinese2017 - 2018
|
14 | 6-4-4 | 1.57 |
Lazio2023 - 2024
|
11 | 7-4-0 | 2.27 |
PAOK2015
|
7 | 3-3-1 | 1.71 |
Marseille2022
|
4 | 3-1-0 | 2.50 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Besiktas2015 - 2023
|
174 | 98-43-33 | 1.94 |
Trabzonspor2024
|
24 | 8-7-9 | 1.29 |
Bursaspor2014
|
13 | 6-5-2 | 1.77 |
In dezelfde competities
| Competitie | Igor Tudor | Şenol Güneş | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 47 | 51% | 1.66 | 125 | 54% | 1.88 |
| Beker van Turkije | 1 | 0% | 0.00 | 36 | 47% | 1.72 |
| UEFA Europa League | 1 | 0% | 0.00 | 18 | 56% | 1.83 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 50% | 2.00 | 10 | 70% | 2.40 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Igor Tudor | Şenol Güneş | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
19 | 47% | 1.68 | - | - | - | |
| 2024 |
|
7 | 57% | 2.00 |
|
24 | 33% | 1.29 |
| 2023 |
|
9 | 67% | 2.33 |
|
18 | 61% | 2.06 |
| 2022 |
|
4 | 75% | 2.50 |
|
7 | 71% | 2.43 |
| 2018 |
|
10 | 40% | 1.50 |
|
45 | 53% | 1.82 |
| 2017 |
|
20 | 55% | 1.80 |
|
50 | 56% | 1.92 |
| 2016 |
|
33 | 45% | 1.48 |
|
48 | 58% | 2.04 |
| 2015 |
|
7 | 43% | 1.71 |
|
6 | 33% | 1.17 |
| 2014 | - | - | - |
|
13 | 46% | 1.77 | |
Igor Tudor vs Şenol Güneş in cijfers
Sinds het seizoen 2015 leidde Igor Tudor 109 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 24 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Şenol Güneş 211 wedstrijden die we bijhouden: 112 zeges, 55 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Igor Tudor, alles over Şenol Güneş, vergelijk andere trainers.






