Igor Tudor vs Marco Baroni: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Igor Tudor sinds het seizoen 2015, van Marco Baroni sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Igor Tudor. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Marco Baroni.
Resultaten naast elkaar
| Igor Tudor | Marco Baroni | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 109 | Wedstrijden | 185 |
| 55 | Gewonnen | 64 |
| 24 | Gelijk | 50 |
| 30 | Verloren | 71 |
| 50% | Winstpercentage | 35% |
| 28% | Verliespercentage | 38% |
| 1.73 | Punten per wedstrijd | 1.31 |
| Goals | ||
| 1.62 | Goals voor per wedstrijd | 1.24 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.34 |
| 0.39 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.09 |
| 30% | Clean sheets (%) | 29% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 51% | Beide teams scoorden | 51% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 52% |
| Thuis en uit | ||
| 2.25 | Punten per thuiswedstrijd | 1.49 |
| 1.17 | Punten per uitwedstrijd | 1.12 |
| 68% | Thuis gewonnen (%) | 40% |
| 31% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 20 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Igor Tudor tegen Marco Baroni
De ploegen van Igor Tudor en Marco Baroni speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Igor Tudor, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Marco Baroni. De ploeg van Igor Tudor scoorde 4 keer, die van Marco Baroni 1 keer.
Alle duels tussen Juventus en Torino ยท Alle duels tussen Lazio en Verona ยท Alle duels tussen Udinese en Frosinone
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Galatasaray2016 - 2017
|
30 | 17-3-10 | 1.80 |
Juventus2024 - 2025
|
24 | 12-6-6 | 1.75 |
Kardemir Karabukspor2016
|
19 | 7-3-9 | 1.26 |
Udinese2017 - 2018
|
14 | 6-4-4 | 1.57 |
Lazio2023 - 2024
|
11 | 7-4-0 | 2.27 |
PAOK2015
|
7 | 3-3-1 | 1.71 |
Marseille2022
|
4 | 3-1-0 | 2.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Igor Tudor | Marco Baroni | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 41 | 49% | 1.78 | 112 | 27% | 1.07 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 50% | 2.00 | 8 | 50% | 1.88 |
| UEFA Europa League | 1 | 0% | 0.00 | 8 | 50% | 1.75 |
| Coppa Italia | 2 | 100% | 3.00 | 5 | 60% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Igor Tudor | Marco Baroni | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
9 | 44% | 1.56 | |
| 2025 |
|
19 | 47% | 1.68 |
|
20 | 25% | 1.05 |
| 2024 |
|
7 | 57% | 2.00 |
|
42 | 48% | 1.71 |
| 2023 |
|
9 | 67% | 2.33 |
|
38 | 29% | 1.18 |
| 2022 |
|
4 | 75% | 2.50 | - | - | - | |
| 2018 |
|
10 | 40% | 1.50 |
|
21 | 14% | 0.67 |
| 2017 |
|
20 | 55% | 1.80 |
|
9 | 0% | 0.00 |
| 2016 |
|
33 | 45% | 1.48 |
|
46 | 46% | 1.65 |
| 2015 |
|
7 | 43% | 1.71 | - | - | - | |
Igor Tudor vs Marco Baroni in cijfers
Sinds het seizoen 2015 leidde Igor Tudor 109 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 24 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Marco Baroni 185 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 50 gelijke spelen en 71 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Igor Tudor, alles over Marco Baroni, vergelijk andere trainers.







