Igor Klosovs vs Viktors Morozs: de trainers naast elkaar

Filter:
26 - 227 Wedstrijden
42% - 62% Winstpercentage
1.58 - 2.03 Punten per wedstrijd
1.77 - 2.18 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2019. Uit de seizoenen 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 hebben we geen wedstrijden van Igor Klosovs.

Resultaten naast elkaar

Igor Klosovs Viktors Morozs
Resultaten
26 Wedstrijden 227
11 Gewonnen 141
8 Gelijk 37
7 Verloren 49
42% Winstpercentage 62%
27% Verliespercentage 22%
1.58 Punten per wedstrijd 2.03
Goals
1.77 Goals voor per wedstrijd 2.18
1.46 Goals tegen per wedstrijd 0.96
0.31 Doelsaldo per wedstrijd 1.22
23% Clean sheets (%) 41%
12% Niet gescoord (%) 18%
69% Beide teams scoorden 46%
73% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
2.17 Punten per thuiswedstrijd 2.13
1.07 Punten per uitwedstrijd 1.92
58% Thuis gewonnen (%) 66%
29% Uit gewonnen (%) 58%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 10
10 Langste reeks zonder nederlaag 33

Igor Klosovs tegen Viktors Morozs

2 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Igor Klosovs en Viktors Morozs speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Igor Klosovs, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Viktors Morozs. De ploeg van Igor Klosovs scoorde 7 keer, die van Viktors Morozs 1 keer.

Alle duels tussen FK Ventspils en BFC Daugavpils

Per club

Igor Klosovs
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FK Ventspils2019 21 8-8-5 1.52
Riga (vrouwen)2025 - 2026 4 2-0-2 1.50
Køge2026 1 1-0-0 3.00
Viktors Morozs
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rīgas FS2020 - 2025 197 133-31-33 2.18
BFC Daugavpils2019 28 7-6-15 0.96
FK Zalgiris Vilnius2025 1 0-0-1 0.00
Riga2022 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Igor Klosovs Viktors Morozs
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Optibet Virsliga 21 38% 1.52 198 66% 2.16

Seizoen per seizoen

Seizoen Igor Klosovs Viktors Morozs
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Riga (vrouwen) Køge 4 75% 2.25 - - -
2025 Riga (vrouwen) 1 0% 0.00 Rīgas FS FK Zalgiris Vilnius 41 66% 2.05
2024 - - - Rīgas FS 39 62% 1.90
2023 - - - Rīgas FS 36 72% 2.36
2022 - - - Rīgas FS Riga 33 64% 2.18
2021 - - - Rīgas FS 28 68% 2.29
2020 - - - Rīgas FS 22 77% 2.45
2019 FK Ventspils 21 38% 1.52 BFC Daugavpils 28 25% 0.96

Igor Klosovs vs Viktors Morozs in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde Igor Klosovs 26 wedstrijden die we bijhouden: 11 zeges, 8 gelijke spelen en 7 nederlagen, goed voor 1.58 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Viktors Morozs 227 wedstrijden die we bijhouden: 141 zeges, 37 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Igor Klosovs, alles over Viktors Morozs, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook