Ignazio Abate vs Paolo Bianco: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Paolo Bianco Italy ยท 49 jaar Monza
57 - 81 Wedstrijden
30% - 43% Winstpercentage
1.28 - 1.60 Punten per wedstrijd
1.19 - 1.38 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ignazio Abate sinds het seizoen 2022, van Paolo Bianco sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2024 hebben we geen wedstrijden van Ignazio Abate.

Resultaten naast elkaar

Ignazio Abate Paolo Bianco
Resultaten
57 Wedstrijden 81
17 Gewonnen 35
22 Gelijk 25
18 Verloren 21
30% Winstpercentage 43%
32% Verliespercentage 26%
1.28 Punten per wedstrijd 1.60
Goals
1.19 Goals voor per wedstrijd 1.38
1.21 Goals tegen per wedstrijd 1.14
-0.02 Doelsaldo per wedstrijd 0.25
30% Clean sheets (%) 32%
23% Niet gescoord (%) 20%
54% Beide teams scoorden 54%
44% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.66 Punten per thuiswedstrijd 1.73
0.80 Punten per uitwedstrijd 1.49
44% Thuis gewonnen (%) 50%
12% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 7
8 Langste reeks zonder nederlaag 10

Ignazio Abate tegen Paolo Bianco

0 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Ignazio Abate en Paolo Bianco speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Ignazio Abate, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Paolo Bianco. De ploeg van Ignazio Abate scoorde 4 keer, die van Paolo Bianco 6 keer.

Alle duels tussen Juve Stabia en Monza

Per club

Ignazio Abate
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Juve Stabia2025 37 10-18-9 1.30
Milan U192022 - 2023 11 5-3-3 1.64
Torino2026 8 2-1-5 0.88
Fiorentina2026 1 0-0-1 0.00
Paolo Bianco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Monza2025 40 24-10-6 2.05
Modena2023 22 4-10-8 1.00
Pisa2026 10 4-2-4 1.40
Frosinone2024 7 3-3-1 1.71
Sicula Leonzio2018 1 0-0-1 0.00
Siracusa2017 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Ignazio Abate Paolo Bianco
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 37 27% 1.30 72 47% 1.74
Coppa Italia 2 50% 1.50 6 0% 0.17
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 50% 1.50 3 33% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Ignazio Abate Paolo Bianco
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Torino Fiorentina 9 22% 0.78 Pisa 10 40% 1.40
2025 Juve Stabia 37 27% 1.30 Monza 40 60% 2.05
2024 - - - Frosinone 7 43% 1.71
2023 Milan U19 8 38% 1.50 Modena 22 18% 1.00
2022 Milan U19 3 67% 2.00 - - -
2018 - - - Sicula Leonzio 1 0% 0.00
2017 - - - Siracusa 1 0% 0.00

Ignazio Abate vs Paolo Bianco in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Ignazio Abate 57 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 22 gelijke spelen en 18 nederlagen, goed voor 1.28 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Paolo Bianco 81 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 25 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.60 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ignazio Abate, alles over Paolo Bianco, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook