İsmet Taşdemir vs Stanimir Kolev Stoilov: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Stanimir Kolev Stoilov Bulgaria · 59 jaar Goztepe
114 - 198 Wedstrijden
43% - 56% Winstpercentage
1.56 - 1.90 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.65 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van İsmet Taşdemir sinds het seizoen 2015, van Stanimir Kolev Stoilov sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van İsmet Taşdemir. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Stanimir Kolev Stoilov.

Resultaten naast elkaar

İsmet Taşdemir Stanimir Kolev Stoilov
Resultaten
114 Wedstrijden 198
49 Gewonnen 110
31 Gelijk 47
34 Verloren 41
43% Winstpercentage 56%
30% Verliespercentage 21%
1.56 Punten per wedstrijd 1.90
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.65
0.96 Goals tegen per wedstrijd 0.97
0.46 Doelsaldo per wedstrijd 0.68
35% Clean sheets (%) 43%
28% Niet gescoord (%) 16%
44% Beide teams scoorden 47%
41% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
2.02 Punten per thuiswedstrijd 2.22
1.16 Punten per uitwedstrijd 1.59
60% Thuis gewonnen (%) 66%
28% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
13 Langste reeks zonder nederlaag 20

İsmet Taşdemir tegen Stanimir Kolev Stoilov

1 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van İsmet Taşdemir en Stanimir Kolev Stoilov speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor İsmet Taşdemir, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Stanimir Kolev Stoilov. De ploeg van İsmet Taşdemir scoorde 4 keer, die van Stanimir Kolev Stoilov 4 keer.

Alle duels tussen Gazişehir Gaziantep en Goztepe · Alle duels tussen BB Bodrumspor en Goztepe

Per club

İsmet Taşdemir
Clubs Wed. W-G-V Ptn
BB Bodrumspor2022 - 2024 51 21-14-16 1.51
Kocaelispor2024 - 2025 22 11-7-4 1.82
Samsunspor2018 13 7-3-3 1.85
Ümraniyespor2018 12 7-1-4 1.83
Sivasspor2026 7 1-4-2 1.00
Altay2017 4 2-1-1 1.75
Körfez Spor2015 2 0-1-1 0.50
Gazişehir Gaziantep2025 1 0-0-1 0.00
Fatih Karagümrük2017 1 0-0-1 0.00
Ankaragucu2016 1 0-0-1 0.00
Stanimir Kolev Stoilov
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Goztepe2023 - 2026 106 53-30-23 1.78
FC Astana2016 - 2017 82 52-15-15 2.09
Kazachstan2018 7 2-2-3 1.14
Halide Edip Adıvar2025 1 1-0-0 3.00
CSKA 19482025 1 1-0-0 3.00
Levski Sofia2023 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie İsmet Taşdemir Stanimir Kolev Stoilov
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
TFF 1. Lig 74 43% 1.62 19 68% 2.32
Süper Lig 11 27% 0.91 71 35% 1.41
Beker van Turkije 9 44% 1.44 8 88% 2.63
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 50% 2.00 11 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen İsmet Taşdemir Stanimir Kolev Stoilov
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Sivasspor 7 14% 1.00 Goztepe 12 50% 1.75
2025 Kocaelispor Gazişehir Gaziantep 3 33% 1.33 Goztepe Halide Edip Adıvar 35 49% 1.80
2024 Kocaelispor BB Bodrumspor 30 43% 1.53 Goztepe 41 44% 1.56
2023 BB Bodrumspor 37 43% 1.65 Goztepe Levski Sofia 21 71% 2.38
2022 BB Bodrumspor 4 50% 1.50 - - -
2018 Samsunspor Ümraniyespor 25 56% 1.84 Kazachstan 7 29% 1.14
2017 Altay Fatih Karagümrük 5 40% 1.40 FC Astana 43 63% 2.05
2016 Ankaragucu 1 0% 0.00 FC Astana 39 64% 2.13
2015 Körfez Spor 2 0% 0.50 - - -

İsmet Taşdemir vs Stanimir Kolev Stoilov in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde İsmet Taşdemir 114 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 31 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Stanimir Kolev Stoilov 198 wedstrijden die we bijhouden: 110 zeges, 47 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.90 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over İsmet Taşdemir, alles over Stanimir Kolev Stoilov, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook