İsmet Taşdemir vs Osman Özköylü: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van İsmet Taşdemir sinds het seizoen 2015, van Osman Özköylü sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| İsmet Taşdemir | Osman Özköylü | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 114 | Wedstrijden | 188 |
| 49 | Gewonnen | 75 |
| 31 | Gelijk | 50 |
| 34 | Verloren | 63 |
| 43% | Winstpercentage | 40% |
| 30% | Verliespercentage | 34% |
| 1.56 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.42 | Goals voor per wedstrijd | 1.45 |
| 0.96 | Goals tegen per wedstrijd | 1.20 |
| 0.46 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.25 |
| 35% | Clean sheets (%) | 34% |
| 28% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 44% | Beide teams scoorden | 48% |
| 41% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.02 | Punten per thuiswedstrijd | 1.68 |
| 1.16 | Punten per uitwedstrijd | 1.24 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 47% |
| 28% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 9 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
İsmet Taşdemir tegen Osman Özköylü
De ploegen van İsmet Taşdemir en Osman Özköylü speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor İsmet Taşdemir, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Osman Özköylü. De ploeg van İsmet Taşdemir scoorde 10 keer, die van Osman Özköylü 6 keer.
Alle duels tussen Kocaelispor en Erokspor · Alle duels tussen Kocaelispor en 76 Iğdır Belediyespor · Alle duels tussen BB Bodrumspor en Manisa BBSK
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
BB Bodrumspor2022 - 2024
|
51 | 21-14-16 | 1.51 |
Kocaelispor2024 - 2025
|
22 | 11-7-4 | 1.82 |
Samsunspor2018
|
13 | 7-3-3 | 1.85 |
Ümraniyespor2018
|
12 | 7-1-4 | 1.83 |
Sivasspor2026
|
7 | 1-4-2 | 1.00 |
Altay2017
|
4 | 2-1-1 | 1.75 |
Körfez Spor2015
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
Gazişehir Gaziantep2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Fatih Karagümrük2017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Ankaragucu2016
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Osmanlispor2014 - 2018
|
36 | 21-9-6 | 2.00 |
Erokspor2024 - 2025
|
27 | 13-9-5 | 1.78 |
Samsunspor2016
|
27 | 7-7-13 | 1.04 |
Adana Demirspor2015
|
21 | 10-5-6 | 1.67 |
Pendikspor2022 - 2024
|
14 | 3-4-7 | 0.93 |
Şanlıurfaspor2014
|
13 | 4-6-3 | 1.38 |
Erzurum BB2017
|
11 | 3-4-4 | 1.18 |
Manisa BBSK2023
|
10 | 3-3-4 | 1.20 |
Denizlispor2018
|
9 | 5-1-3 | 1.78 |
76 Iğdır Belediyespor2024
|
7 | 1-1-5 | 0.57 |
Adanaspor2017
|
6 | 2-0-4 | 1.00 |
Sivasspor2016
|
6 | 2-1-3 | 1.17 |
Antalyaspor2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | İsmet Taşdemir | Osman Özköylü | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| TFF 1. Lig | 74 | 43% | 1.62 | 170 | 41% | 1.48 |
| Beker van Turkije | 9 | 44% | 1.44 | 10 | 60% | 1.90 |
| Süper Lig | 11 | 27% | 0.91 | 7 | 0% | 0.57 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 50% | 2.00 | 1 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | İsmet Taşdemir | Osman Özköylü | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
7 | 14% | 1.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
3 | 33% | 1.33 |
|
19 | 53% | 1.95 |
| 2024 |
|
30 | 43% | 1.53 |
|
20 | 30% | 1.05 |
| 2023 |
|
37 | 43% | 1.65 |
|
17 | 18% | 0.94 |
| 2022 |
|
4 | 50% | 1.50 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
25 | 56% | 1.84 |
|
30 | 60% | 1.97 |
| 2017 |
|
5 | 40% | 1.40 |
|
17 | 29% | 1.12 |
| 2016 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
33 | 27% | 1.06 |
| 2015 |
|
2 | 0% | 0.50 |
|
21 | 48% | 1.67 |
| 2014 | - | - | - |
|
28 | 43% | 1.68 | |
İsmet Taşdemir vs Osman Özköylü in cijfers
Sinds het seizoen 2015 leidde İsmet Taşdemir 114 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 31 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Osman Özköylü 188 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over İsmet Taşdemir, alles over Osman Özköylü, vergelijk andere trainers.












