İsmet Taşdemir vs Mustafa Kaplan: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Mustafa Kaplan Türkiye · 59 jaar Ankaragucu
114 - 63 Wedstrijden
43% - 33% Winstpercentage
1.56 - 1.25 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.17 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2015. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van İsmet Taşdemir. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2022 hebben we geen wedstrijden van Mustafa Kaplan.

Resultaten naast elkaar

İsmet Taşdemir Mustafa Kaplan
Resultaten
114 Wedstrijden 63
49 Gewonnen 21
31 Gelijk 16
34 Verloren 26
43% Winstpercentage 33%
30% Verliespercentage 41%
1.56 Punten per wedstrijd 1.25
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.17
0.96 Goals tegen per wedstrijd 1.38
0.46 Doelsaldo per wedstrijd -0.21
35% Clean sheets (%) 33%
28% Niet gescoord (%) 32%
44% Beide teams scoorden 46%
41% Meer dan 2,5 goals 44%
Thuis en uit
2.02 Punten per thuiswedstrijd 1.46
1.16 Punten per uitwedstrijd 0.96
60% Thuis gewonnen (%) 38%
28% Uit gewonnen (%) 27%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 3
13 Langste reeks zonder nederlaag 6

İsmet Taşdemir tegen Mustafa Kaplan

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van İsmet Taşdemir en Mustafa Kaplan speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor İsmet Taşdemir, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Mustafa Kaplan. De ploeg van İsmet Taşdemir scoorde 1 keer, die van Mustafa Kaplan 1 keer.

Alle duels tussen BB Bodrumspor en Adanaspor · Alle duels tussen BB Bodrumspor en Giresunspor

Per club

İsmet Taşdemir
Clubs Wed. W-G-V Ptn
BB Bodrumspor2022 - 2024 51 21-14-16 1.51
Kocaelispor2024 - 2025 22 11-7-4 1.82
Samsunspor2018 13 7-3-3 1.85
Ümraniyespor2018 12 7-1-4 1.83
Sivasspor2026 7 1-4-2 1.00
Altay2017 4 2-1-1 1.75
Körfez Spor2015 2 0-1-1 0.50
Gazişehir Gaziantep2025 1 0-0-1 0.00
Fatih Karagümrük2017 1 0-0-1 0.00
Ankaragucu2016 1 0-0-1 0.00
Mustafa Kaplan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ankaragucu2018 - 2025 22 8-5-9 1.32
Giresunspor2016 - 2023 18 4-6-8 1.00
Hacettepe2015 - 2017 11 5-2-4 1.55
Adanaspor2023 10 3-2-5 1.10
Akhisar Belediye2018 1 0-1-0 1.00
Fatih Karagümrük2016 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie İsmet Taşdemir Mustafa Kaplan
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
TFF 1. Lig 74 43% 1.62 29 31% 1.21
TFF 2. Lig 18 50% 1.72 12 42% 1.42
Süper Lig 11 27% 0.91 16 31% 1.25
Beker van Turkije 9 44% 1.44 6 33% 1.17

Seizoen per seizoen

Seizoen İsmet Taşdemir Mustafa Kaplan
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Sivasspor 7 14% 1.00 - - -
2025 Kocaelispor Gazişehir Gaziantep 3 33% 1.33 Ankaragucu 4 0% 0.25
2024 Kocaelispor BB Bodrumspor 30 43% 1.53 Ankaragucu 3 100% 3.00
2023 BB Bodrumspor 37 43% 1.65 Adanaspor Giresunspor 18 22% 0.89
2022 BB Bodrumspor 4 50% 1.50 - - -
2018 Samsunspor Ümraniyespor 25 56% 1.84 Ankaragucu Akhisar Belediye 16 31% 1.25
2017 Altay Fatih Karagümrük 5 40% 1.40 Hacettepe 8 50% 1.63
2016 Ankaragucu 1 0% 0.00 Giresunspor Hacettepe 13 38% 1.46
2015 Körfez Spor 2 0% 0.50 Hacettepe 1 0% 1.00

İsmet Taşdemir vs Mustafa Kaplan in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde İsmet Taşdemir 114 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 31 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Mustafa Kaplan 63 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 16 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over İsmet Taşdemir, alles over Mustafa Kaplan, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook