İlhan Palut vs Okan Buruk: de trainers naast elkaar

Filter:
İlhan Palut Türkiye · 49 jaar Rizespor
vs
107 - 293 Wedstrijden
34% - 58% Winstpercentage
1.19 - 1.93 Punten per wedstrijd
1.30 - 2.00 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van İlhan Palut sinds het seizoen 2023, van Okan Buruk sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Okan Buruk.

Resultaten naast elkaar

İlhan Palut Okan Buruk
Resultaten
107 Wedstrijden 293
36 Gewonnen 169
19 Gelijk 58
52 Verloren 66
34% Winstpercentage 58%
49% Verliespercentage 23%
1.19 Punten per wedstrijd 1.93
Goals
1.30 Goals voor per wedstrijd 2.00
1.68 Goals tegen per wedstrijd 1.26
-0.38 Doelsaldo per wedstrijd 0.74
23% Clean sheets (%) 31%
33% Niet gescoord (%) 14%
50% Beide teams scoorden 59%
58% Meer dan 2,5 goals 64%
Thuis en uit
1.55 Punten per thuiswedstrijd 2.00
0.81 Punten per uitwedstrijd 1.85
44% Thuis gewonnen (%) 60%
23% Uit gewonnen (%) 55%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 13
8 Langste reeks zonder nederlaag 26

İlhan Palut tegen Okan Buruk

0 Zeges
0 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van İlhan Palut en Okan Buruk speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor İlhan Palut, 0 keer gelijk en 5 zeges voor Okan Buruk. De ploeg van İlhan Palut scoorde 3 keer, die van Okan Buruk 18 keer.

Alle duels tussen Konyaspor en Galatasaray · Alle duels tussen Rizespor en Galatasaray

Per club

İlhan Palut
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rizespor2023 - 2025 86 30-16-40 1.23
Konyaspor2025 - 2026 21 6-3-12 1.00
Okan Buruk
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Galatasaray2022 - 2026 184 127-27-30 2.22
Akhisar Belediye2016 - 2017 39 13-10-16 1.26
Rizespor2018 31 11-12-8 1.45
Goztepe2016 30 14-7-9 1.63
Gaziantepspor2014 8 4-2-2 1.75
Ajax2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie İlhan Palut Okan Buruk
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 89 33% 1.17 167 65% 2.13
Beker van Turkije 8 50% 1.50 41 61% 1.98
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 33% 1.11 25 44% 1.52

Seizoen per seizoen

Seizoen İlhan Palut Okan Buruk
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Konyaspor 15 27% 1.00 Galatasaray 18 56% 1.83
2025 Rizespor Konyaspor 16 19% 0.81 Galatasaray Ajax 46 70% 2.24
2024 Rizespor 39 41% 1.33 Galatasaray 52 67% 2.19
2023 Rizespor 37 35% 1.27 Galatasaray 59 75% 2.36
2022 - - - Galatasaray 10 60% 1.90
2018 - - - Rizespor 31 35% 1.45
2017 - - - Akhisar Belediye 38 34% 1.29
2016 - - - Goztepe Akhisar Belediye 31 45% 1.58
2014 - - - Gaziantepspor 8 50% 1.75

İlhan Palut vs Okan Buruk in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde İlhan Palut 107 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 19 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.19 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 293 wedstrijden die we bijhouden: 169 zeges, 58 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.93 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over İlhan Palut, alles over Okan Buruk, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook