Igor Osinkin vs Valeri Karpin: de trainers naast elkaar

Filter:
Igor Osinkin Russia ยท 61 jaar Krylya Sovetov
vs
Valeri Karpin Russia ยท 57 jaar Dinamo Moscow
104 - 148 Wedstrijden
31% - 40% Winstpercentage
1.14 - 1.47 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.40 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Igor Osinkin sinds het seizoen 2019, van Valeri Karpin sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Valeri Karpin.

Resultaten naast elkaar

Igor Osinkin Valeri Karpin
Resultaten
104 Wedstrijden 148
32 Gewonnen 59
23 Gelijk 41
49 Verloren 48
31% Winstpercentage 40%
47% Verliespercentage 32%
1.14 Punten per wedstrijd 1.47
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.40
1.64 Goals tegen per wedstrijd 1.20
-0.22 Doelsaldo per wedstrijd 0.20
19% Clean sheets (%) 32%
29% Niet gescoord (%) 26%
55% Beide teams scoorden 51%
56% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.37 Punten per thuiswedstrijd 1.85
0.95 Punten per uitwedstrijd 1.11
37% Thuis gewonnen (%) 52%
25% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 7
7 Langste reeks zonder nederlaag 12

Igor Osinkin tegen Valeri Karpin

1 Zeges
1 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Igor Osinkin en Valeri Karpin speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Igor Osinkin, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Valeri Karpin. De ploeg van Igor Osinkin scoorde 10 keer, die van Valeri Karpin 13 keer.

Alle duels tussen PFC Sochi en Dinamo Moscow ยท Alle duels tussen Krylya Sovetov en FC Rostov

Per club

Igor Osinkin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Krylya Sovetov2020 - 2025 90 31-19-40 1.24
PFC Sochi2025 13 0-4-9 0.31
Chertanovo Moscow2019 1 1-0-0 3.00
Valeri Karpin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Rostov2017 - 2024 114 44-31-39 1.43
Dinamo Moscow2025 - 2026 24 8-7-9 1.29
Rusland2022 - 2025 10 7-3-0 2.40

In dezelfde competities

Competitie Igor Osinkin Valeri Karpin
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premjar-Liga 66 29% 1.09 95 38% 1.42
Beker van Rusland 34 35% 1.24 28 43% 1.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 25% 1.25 15 27% 1.13

Seizoen per seizoen

Seizoen Igor Osinkin Valeri Karpin
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Dinamo Moscow 6 17% 1.00
2025 PFC Sochi Krylya Sovetov 14 7% 0.50 Dinamo Moscow Rusland 19 42% 1.47
2024 Krylya Sovetov 36 22% 0.89 FC Rostov Rusland 30 57% 1.93
2023 Krylya Sovetov 34 35% 1.26 FC Rostov Rusland 41 39% 1.44
2022 Krylya Sovetov 10 40% 1.50 FC Rostov Rusland 11 27% 1.18
2021 Krylya Sovetov 2 50% 1.50 - - -
2020 Krylya Sovetov 7 71% 2.29 FC Rostov 1 0% 0.00
2019 Chertanovo Moscow 1 100% 3.00 FC Rostov 2 50% 1.50
2018 - - - FC Rostov 28 36% 1.39
2017 - - - FC Rostov 10 30% 1.20

Igor Osinkin vs Valeri Karpin in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde Igor Osinkin 104 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 23 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.14 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Valeri Karpin 148 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 41 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Igor Osinkin, alles over Valeri Karpin, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook