Igor Osinkin vs Sergey Semak: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Igor Osinkin sinds het seizoen 2019, van Sergey Semak sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Igor Osinkin | Sergey Semak | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 104 | Wedstrijden | 254 |
| 32 | Gewonnen | 151 |
| 23 | Gelijk | 52 |
| 49 | Verloren | 51 |
| 31% | Winstpercentage | 59% |
| 47% | Verliespercentage | 20% |
| 1.14 | Punten per wedstrijd | 1.99 |
| Goals | ||
| 1.42 | Goals voor per wedstrijd | 1.74 |
| 1.64 | Goals tegen per wedstrijd | 0.87 |
| -0.22 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.87 |
| 19% | Clean sheets (%) | 44% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 16% |
| 55% | Beide teams scoorden | 46% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.37 | Punten per thuiswedstrijd | 2.29 |
| 0.95 | Punten per uitwedstrijd | 1.65 |
| 37% | Thuis gewonnen (%) | 72% |
| 25% | Uit gewonnen (%) | 45% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 6 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Igor Osinkin tegen Sergey Semak
De ploegen van Igor Osinkin en Sergey Semak speelden 8 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Igor Osinkin, 1 keer gelijk en 5 zeges voor Sergey Semak. De ploeg van Igor Osinkin scoorde 8 keer, die van Sergey Semak 14 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Krylya Sovetov2020 - 2025
|
90 | 31-19-40 | 1.24 |
PFC Sochi2025
|
13 | 0-4-9 | 0.31 |
Chertanovo Moscow2019
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zenit Saint Petersburg2018 - 2026
|
213 | 136-39-38 | 2.10 |
FC UFA2016 - 2017
|
41 | 15-13-13 | 1.41 |
In dezelfde competities
| Competitie | Igor Osinkin | Sergey Semak | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 66 | 29% | 1.09 | 163 | 56% | 1.90 |
| Beker van Rusland | 34 | 35% | 1.24 | 47 | 70% | 2.28 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 25% | 1.25 | 33 | 67% | 2.18 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Igor Osinkin | Sergey Semak | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
29 | 69% | 2.24 | |
| 2025 |
|
14 | 7% | 0.50 |
|
39 | 69% | 2.28 |
| 2024 |
|
36 | 22% | 0.89 |
|
47 | 68% | 2.19 |
| 2023 |
|
34 | 35% | 1.26 |
|
42 | 55% | 1.90 |
| 2022 |
|
10 | 40% | 1.50 |
|
8 | 50% | 1.75 |
| 2021 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2020 |
|
7 | 71% | 2.29 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2019 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
5 | 100% | 3.00 |
| 2018 | - | - | - |
|
41 | 61% | 1.95 | |
| 2017 | - | - | - |
|
29 | 38% | 1.48 | |
| 2016 | - | - | - |
|
12 | 33% | 1.25 | |
Igor Osinkin vs Sergey Semak in cijfers
Sinds het seizoen 2019 leidde Igor Osinkin 104 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 23 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.14 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sergey Semak 254 wedstrijden die we bijhouden: 151 zeges, 52 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.99 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Igor Osinkin, alles over Sergey Semak, vergelijk andere trainers.




