Igor Osinkin vs Rashid Rakhimov: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Igor Osinkin sinds het seizoen 2019, van Rashid Rakhimov sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2022 hebben we geen wedstrijden van Rashid Rakhimov.
Resultaten naast elkaar
| Igor Osinkin | Rashid Rakhimov | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 104 | Wedstrijden | 140 |
| 32 | Gewonnen | 59 |
| 23 | Gelijk | 34 |
| 49 | Verloren | 47 |
| 31% | Winstpercentage | 42% |
| 47% | Verliespercentage | 34% |
| 1.14 | Punten per wedstrijd | 1.51 |
| Goals | ||
| 1.42 | Goals voor per wedstrijd | 1.21 |
| 1.64 | Goals tegen per wedstrijd | 1.22 |
| -0.22 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.01 |
| 19% | Clean sheets (%) | 30% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 32% |
| 55% | Beide teams scoorden | 45% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 44% |
| Thuis en uit | ||
| 1.37 | Punten per thuiswedstrijd | 1.60 |
| 0.95 | Punten per uitwedstrijd | 1.42 |
| 37% | Thuis gewonnen (%) | 44% |
| 25% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 6 |
Igor Osinkin tegen Rashid Rakhimov
De ploegen van Igor Osinkin en Rashid Rakhimov speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Igor Osinkin, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Rashid Rakhimov. De ploeg van Igor Osinkin scoorde 7 keer, die van Rashid Rakhimov 7 keer.
Alle duels tussen PFC Sochi en Rubin ยท Alle duels tussen Krylya Sovetov en Rubin
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Krylya Sovetov2020 - 2025
|
90 | 31-19-40 | 1.24 |
PFC Sochi2025
|
13 | 0-4-9 | 0.31 |
Chertanovo Moscow2019
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rubin2023 - 2025
|
87 | 35-19-33 | 1.43 |
Akhmat Grozny2016 - 2019
|
51 | 22-15-14 | 1.59 |
FC UFA2020
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Igor Osinkin | Rashid Rakhimov | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premjar-Liga | 66 | 29% | 1.09 | 118 | 42% | 1.51 |
| Beker van Rusland | 34 | 35% | 1.24 | 19 | 37% | 1.26 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 25% | 1.25 | 3 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Igor Osinkin | Rashid Rakhimov | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
14 | 7% | 0.50 |
|
14 | 57% | 1.86 |
| 2024 |
|
36 | 22% | 0.89 |
|
39 | 41% | 1.41 |
| 2023 |
|
34 | 35% | 1.26 |
|
34 | 32% | 1.26 |
| 2022 |
|
10 | 40% | 1.50 | - | - | - | |
| 2021 |
|
2 | 50% | 1.50 | - | - | - | |
| 2020 |
|
7 | 71% | 2.29 |
|
2 | 100% | 3.00 |
| 2019 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2018 | - | - | - |
|
22 | 41% | 1.59 | |
| 2016 | - | - | - |
|
28 | 46% | 1.61 | |
Igor Osinkin vs Rashid Rakhimov in cijfers
Sinds het seizoen 2019 leidde Igor Osinkin 104 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 23 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.14 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rashid Rakhimov 140 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 34 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Igor Osinkin, alles over Rashid Rakhimov, vergelijk andere trainers.




