Igor Kovalevich vs Vyacheslav Gerashchenko: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Igor Kovalevich. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van Vyacheslav Gerashchenko.
Resultaten naast elkaar
| Igor Kovalevich | Vyacheslav Gerashchenko | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 161 | Wedstrijden | 63 |
| 82 | Gewonnen | 12 |
| 30 | Gelijk | 19 |
| 49 | Verloren | 32 |
| 51% | Winstpercentage | 19% |
| 30% | Verliespercentage | 51% |
| 1.71 | Punten per wedstrijd | 0.87 |
| Goals | ||
| 1.43 | Goals voor per wedstrijd | 0.83 |
| 1.01 | Goals tegen per wedstrijd | 1.29 |
| 0.42 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.46 |
| 40% | Clean sheets (%) | 30% |
| 30% | Niet gescoord (%) | 49% |
| 38% | Beide teams scoorden | 38% |
| 45% | Meer dan 2,5 goals | 40% |
| Thuis en uit | ||
| 1.73 | Punten per thuiswedstrijd | 0.83 |
| 1.69 | Punten per uitwedstrijd | 0.93 |
| 51% | Thuis gewonnen (%) | 17% |
| 51% | Uit gewonnen (%) | 21% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 2 |
| 13 | Langste reeks zonder nederlaag | 5 |
Igor Kovalevich tegen Vyacheslav Gerashchenko
De ploegen van Igor Kovalevich en Vyacheslav Gerashchenko speelden 6 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Igor Kovalevich, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Vyacheslav Gerashchenko. De ploeg van Igor Kovalevich scoorde 14 keer, die van Vyacheslav Gerashchenko 4 keer.
Alle duels tussen Neman en FC Dnepr Mogilev ยท Alle duels tussen Neman en FC Gomel
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Neman2016 - 2026
|
155 | 81-29-45 | 1.75 |
Molodechno-DYuSSh 42025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
FC Vitebsk2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Dinamo Minsk2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Naftan2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Arsenal2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Belshina2023
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Gomel2017 - 2018
|
34 | 7-11-16 | 0.94 |
FC Dnepr Mogilev2024
|
17 | 1-6-10 | 0.53 |
Belshina2016
|
10 | 3-2-5 | 1.10 |
Dinamo Minsk II2025 - 2026
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Igor Kovalevich | Vyacheslav Gerashchenko | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Vysshaya Liga | 135 | 50% | 1.67 | 60 | 18% | 0.87 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 13 | 77% | 2.46 | 3 | 33% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Igor Kovalevich | Vyacheslav Gerashchenko | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
37 | 49% | 1.59 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2024 |
|
30 | 63% | 2.07 |
|
17 | 6% | 0.53 |
| 2023 |
|
33 | 64% | 2.09 | - | - | - | |
| 2018 |
|
21 | 43% | 1.48 |
|
8 | 0% | 0.50 |
| 2017 |
|
23 | 39% | 1.39 |
|
26 | 27% | 1.08 |
| 2016 |
|
16 | 31% | 1.25 |
|
10 | 30% | 1.10 |
Igor Kovalevich vs Vyacheslav Gerashchenko in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Igor Kovalevich 161 wedstrijden die we bijhouden: 82 zeges, 30 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Vyacheslav Gerashchenko 63 wedstrijden die we bijhouden: 12 zeges, 19 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 0.87 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Igor Kovalevich, alles over Vyacheslav Gerashchenko, vergelijk andere trainers.







