Ivan Jurić vs Simone Inzaghi: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Ivan Jurić | Simone Inzaghi | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 139 | Wedstrijden | 312 |
| 36 | Gewonnen | 188 |
| 41 | Gelijk | 68 |
| 62 | Verloren | 56 |
| 26% | Winstpercentage | 60% |
| 45% | Verliespercentage | 18% |
| 1.07 | Punten per wedstrijd | 2.03 |
| Goals | ||
| 1.12 | Goals voor per wedstrijd | 2.03 |
| 1.50 | Goals tegen per wedstrijd | 1.07 |
| -0.38 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.96 |
| 27% | Clean sheets (%) | 36% |
| 34% | Niet gescoord (%) | 13% |
| 51% | Beide teams scoorden | 55% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 1.37 | Punten per thuiswedstrijd | 2.13 |
| 0.76 | Punten per uitwedstrijd | 1.92 |
| 34% | Thuis gewonnen (%) | 65% |
| 18% | Uit gewonnen (%) | 56% |
| Reeksen | ||
| 2 | Langste reeks zeges | 17 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 44 |
Ivan Jurić tegen Simone Inzaghi
De ploegen van Ivan Jurić en Simone Inzaghi speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Ivan Jurić, 1 keer gelijk en 6 zeges voor Simone Inzaghi. De ploeg van Ivan Jurić scoorde 7 keer, die van Simone Inzaghi 18 keer.
Alle duels tussen AS Roma en Inter · Alle duels tussen Torino en Inter · Alle duels tussen Genoa en Lazio
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Genoa2016 - 2018
|
54 | 11-14-29 | 0.87 |
Torino2022 - 2024
|
45 | 16-16-13 | 1.42 |
Southampton2024
|
15 | 2-1-12 | 0.47 |
Atalanta2025
|
13 | 3-7-3 | 1.23 |
AS Roma2024
|
11 | 4-3-4 | 1.36 |
Monza2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Lazio2016 - 2018
|
137 | 70-28-39 | 1.74 |
Inter2022 - 2024
|
114 | 73-27-14 | 2.16 |
Al-Hilal Saudi FC2025 - 2027
|
61 | 45-13-3 | 2.43 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ivan Jurić | Simone Inzaghi | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 107 | 25% | 1.08 | 172 | 58% | 1.94 |
| Coppa Italia | 7 | 57% | 1.86 | 21 | 52% | 1.86 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 33% | 1.33 | 18 | 61% | 2.11 |
| UEFA Europa League | 4 | 25% | 1.25 | 18 | 50% | 1.61 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ivan Jurić | Simone Inzaghi | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2027 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
16 | 75% | 2.38 |
| 2025 |
|
13 | 23% | 1.23 |
|
44 | 73% | 2.43 |
| 2024 |
|
28 | 21% | 0.82 |
|
55 | 58% | 2.00 |
| 2023 |
|
40 | 35% | 1.43 |
|
43 | 70% | 2.30 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
16 | 69% | 2.31 |
| 2018 |
|
8 | 0% | 0.50 |
|
46 | 41% | 1.46 |
| 2017 |
|
13 | 15% | 0.69 |
|
51 | 57% | 1.92 |
| 2016 |
|
33 | 27% | 1.03 |
|
40 | 55% | 1.83 |
Ivan Jurić vs Simone Inzaghi in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Ivan Jurić 139 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 41 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.07 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Simone Inzaghi 312 wedstrijden die we bijhouden: 188 zeges, 68 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ivan Jurić, alles over Simone Inzaghi, vergelijk andere trainers.



