Ivan Jovanović vs R. Lucescu: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Ivan Jovanović. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van R. Lucescu.
Resultaten naast elkaar
| Ivan Jovanović | R. Lucescu | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 104 | Wedstrijden | 295 |
| 51 | Gewonnen | 174 |
| 22 | Gelijk | 55 |
| 31 | Verloren | 66 |
| 49% | Winstpercentage | 59% |
| 30% | Verliespercentage | 22% |
| 1.68 | Punten per wedstrijd | 1.96 |
| Goals | ||
| 1.59 | Goals voor per wedstrijd | 1.92 |
| 1.05 | Goals tegen per wedstrijd | 0.95 |
| 0.54 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.97 |
| 38% | Clean sheets (%) | 41% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 45% | Beide teams scoorden | 48% |
| 52% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 1.70 | Punten per thuiswedstrijd | 2.17 |
| 1.67 | Punten per uitwedstrijd | 1.76 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 67% |
| 49% | Uit gewonnen (%) | 51% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 14 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 21 |
Ivan Jovanović tegen R. Lucescu
De ploegen van Ivan Jovanović en R. Lucescu speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Ivan Jovanović, 3 keer gelijk en 1 zeges voor R. Lucescu. De ploeg van Ivan Jovanović scoorde 6 keer, die van R. Lucescu 7 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Panathinaikos2022 - 2023
|
42 | 19-11-12 | 1.62 |
Al Nasr2014 - 2018
|
34 | 19-6-9 | 1.85 |
Griekenland2024 - 2026
|
21 | 10-5-6 | 1.67 |
Al Nasr2015 - 2016
|
4 | 2-0-2 | 1.50 |
Al-Nassr2016
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
PAOK2017 - 2025
|
245 | 152-42-51 | 2.03 |
Xanthi FC2014 - 2016
|
45 | 18-13-14 | 1.49 |
Al-Hilal Saudi FC2020
|
2 | 2-0-0 | 3.00 |
Esteghlal FC2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Ajax2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ivan Jovanović | R. Lucescu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Super League | 25 | 52% | 1.84 | 175 | 62% | 2.04 |
| Beker van Griekenland | 4 | 50% | 1.75 | 59 | 61% | 2.00 |
| UEFA Europa League | 4 | 0% | 0.25 | 28 | 36% | 1.25 |
| UEFA Champions League | 6 | 33% | 1.17 | 8 | 50% | 1.88 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 50% | 1.75 | 9 | 44% | 1.56 |
| AFC Champions League | 2 | 50% | 1.50 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ivan Jovanović | R. Lucescu | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 25% | 1.25 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
40 | 60% | 2.08 |
| 2024 |
|
12 | 58% | 1.83 |
|
52 | 52% | 1.69 |
| 2023 |
|
29 | 48% | 1.62 |
|
54 | 67% | 2.15 |
| 2022 |
|
14 | 36% | 1.50 |
|
16 | 38% | 1.31 |
| 2020 | - | - | - |
|
2 | 100% | 3.00 | |
| 2018 |
|
14 | 50% | 1.71 |
|
47 | 68% | 2.21 |
| 2017 |
|
7 | 57% | 1.86 |
|
38 | 74% | 2.34 |
| 2016 |
|
9 | 56% | 1.67 |
|
34 | 41% | 1.53 |
| 2015 |
|
4 | 50% | 1.50 |
|
3 | 33% | 1.00 |
| 2014 |
|
6 | 67% | 2.33 |
|
8 | 38% | 1.50 |
Ivan Jovanović vs R. Lucescu in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Ivan Jovanović 104 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 22 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde R. Lucescu 295 wedstrijden die we bijhouden: 174 zeges, 55 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ivan Jovanović, alles over R. Lucescu, vergelijk andere trainers.








