Ivan Jovanović vs Rodolfo Martín Arruabarrena: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ivan Jovanović sinds het seizoen 2014, van Rodolfo Martín Arruabarrena sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Ivan Jovanović. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Rodolfo Martín Arruabarrena.
Resultaten naast elkaar
| Ivan Jovanović | Rodolfo Martín Arruabarrena | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 104 | Wedstrijden | 116 |
| 51 | Gewonnen | 56 |
| 22 | Gelijk | 27 |
| 31 | Verloren | 33 |
| 49% | Winstpercentage | 48% |
| 30% | Verliespercentage | 28% |
| 1.68 | Punten per wedstrijd | 1.68 |
| Goals | ||
| 1.59 | Goals voor per wedstrijd | 1.58 |
| 1.05 | Goals tegen per wedstrijd | 1.18 |
| 0.54 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.40 |
| 38% | Clean sheets (%) | 29% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 22% |
| 45% | Beide teams scoorden | 55% |
| 52% | Meer dan 2,5 goals | 54% |
| Thuis en uit | ||
| 1.70 | Punten per thuiswedstrijd | 1.83 |
| 1.67 | Punten per uitwedstrijd | 1.53 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 49% | Uit gewonnen (%) | 43% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 6 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Ivan Jovanović tegen Rodolfo Martín Arruabarrena
De ploegen van Ivan Jovanović en Rodolfo Martín Arruabarrena speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Ivan Jovanović, 0 keer gelijk en 3 zeges voor Rodolfo Martín Arruabarrena. De ploeg van Ivan Jovanović scoorde 3 keer, die van Rodolfo Martín Arruabarrena 5 keer.
Alle duels tussen Al Nasr en Shabab Al Ahli Dubai · Alle duels tussen Al Nasr en Al-Wasl FC
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Panathinaikos2022 - 2023
|
42 | 19-11-12 | 1.62 |
Al Nasr2014 - 2018
|
34 | 19-6-9 | 1.85 |
Griekenland2024 - 2026
|
21 | 10-5-6 | 1.67 |
Al Nasr2015 - 2016
|
4 | 2-0-2 | 1.50 |
Al-Nassr2016
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Al-Wasl FC2016 - 2018
|
56 | 28-12-16 | 1.71 |
Al Taawon2024 - 2025
|
25 | 11-6-8 | 1.56 |
Shabab Al Ahli Dubai2018
|
22 | 14-4-4 | 2.09 |
Verenigde Arabische Emiraten2022 - 2023
|
10 | 2-3-5 | 0.90 |
Boca Juniors2026
|
2 | 0-2-0 | 1.00 |
Al Wehda Club2024
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ivan Jovanović | Rodolfo Martín Arruabarrena | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| UAE Pro League | 20 | 40% | 1.40 | 52 | 62% | 2.06 |
| UAE League Cup | 18 | 72% | 2.28 | 20 | 50% | 1.75 |
| Vriendschappelijke interlands | 5 | 20% | 1.00 | 7 | 29% | 1.14 |
| AFC Champions League | 2 | 50% | 1.50 | 6 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ivan Jovanović | Rodolfo Martín Arruabarrena | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 25% | 1.25 |
|
2 | 0% | 1.00 |
| 2025 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2024 |
|
12 | 58% | 1.83 |
|
25 | 48% | 1.68 |
| 2023 |
|
29 | 48% | 1.62 |
|
4 | 0% | 0.50 |
| 2022 |
|
14 | 36% | 1.50 |
|
6 | 33% | 1.17 |
| 2018 |
|
14 | 50% | 1.71 |
|
28 | 50% | 1.64 |
| 2017 |
|
7 | 57% | 1.86 |
|
24 | 50% | 1.75 |
| 2016 |
|
9 | 56% | 1.67 |
|
26 | 62% | 2.08 |
| 2015 |
|
4 | 50% | 1.50 | - | - | - | |
| 2014 |
|
6 | 67% | 2.33 | - | - | - | |
Ivan Jovanović vs Rodolfo Martín Arruabarrena in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Ivan Jovanović 104 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 22 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rodolfo Martín Arruabarrena 116 wedstrijden die we bijhouden: 56 zeges, 27 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ivan Jovanović, alles over Rodolfo Martín Arruabarrena, vergelijk andere trainers.








