Ivan Jovanović vs Konstantinos Bratsos: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ivan Jovanović sinds het seizoen 2014, van Konstantinos Bratsos sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Ivan Jovanović.
Resultaten naast elkaar
| Ivan Jovanović | Konstantinos Bratsos | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 104 | Wedstrijden | 50 |
| 51 | Gewonnen | 10 |
| 22 | Gelijk | 11 |
| 31 | Verloren | 29 |
| 49% | Winstpercentage | 20% |
| 30% | Verliespercentage | 58% |
| 1.68 | Punten per wedstrijd | 0.82 |
| Goals | ||
| 1.59 | Goals voor per wedstrijd | 0.90 |
| 1.05 | Goals tegen per wedstrijd | 1.84 |
| 0.54 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.94 |
| 38% | Clean sheets (%) | 12% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 50% |
| 45% | Beide teams scoorden | 42% |
| 52% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.70 | Punten per thuiswedstrijd | 0.85 |
| 1.67 | Punten per uitwedstrijd | 0.79 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 23% |
| 49% | Uit gewonnen (%) | 17% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 2 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 3 |
Ivan Jovanović tegen Konstantinos Bratsos
De ploegen van Ivan Jovanović en Konstantinos Bratsos speelden 5 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Ivan Jovanović, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Konstantinos Bratsos. De ploeg van Ivan Jovanović scoorde 10 keer, die van Konstantinos Bratsos 0 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Panathinaikos2022 - 2023
|
42 | 19-11-12 | 1.62 |
Al Nasr2014 - 2018
|
34 | 19-6-9 | 1.85 |
Griekenland2024 - 2026
|
21 | 10-5-6 | 1.67 |
Al Nasr2015 - 2016
|
4 | 2-0-2 | 1.50 |
Al-Nassr2016
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Volos NFC2022 - 2026
|
40 | 6-8-26 | 0.65 |
Kifisia2023
|
9 | 3-3-3 | 1.33 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ivan Jovanović | Konstantinos Bratsos | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Super League | 25 | 52% | 1.84 | 42 | 19% | 0.79 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 4 | 50% | 1.75 | 4 | 0% | 0.50 |
| Beker van Griekenland | 4 | 50% | 1.75 | 4 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ivan Jovanović | Konstantinos Bratsos | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 25% | 1.25 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2025 |
|
1 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2024 |
|
12 | 58% | 1.83 |
|
14 | 29% | 1.00 |
| 2023 |
|
29 | 48% | 1.62 |
|
23 | 17% | 0.87 |
| 2022 |
|
14 | 36% | 1.50 |
|
12 | 17% | 0.58 |
| 2018 |
|
14 | 50% | 1.71 | - | - | - | |
| 2017 |
|
7 | 57% | 1.86 | - | - | - | |
| 2016 |
|
9 | 56% | 1.67 | - | - | - | |
| 2015 |
|
4 | 50% | 1.50 | - | - | - | |
| 2014 |
|
6 | 67% | 2.33 | - | - | - | |
Ivan Jovanović vs Konstantinos Bratsos in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Ivan Jovanović 104 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 22 gelijke spelen en 31 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Konstantinos Bratsos 50 wedstrijden die we bijhouden: 10 zeges, 11 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 0.82 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ivan Jovanović, alles over Konstantinos Bratsos, vergelijk andere trainers.






