I. Đurđević vs Leszek Ojrzynski: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van I. Đurđević sinds het seizoen 2018, van Leszek Ojrzynski sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2023 hebben we geen wedstrijden van Leszek Ojrzynski.
Resultaten naast elkaar
| I. Đurđević | Leszek Ojrzynski | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 132 | Wedstrijden | 52 |
| 47 | Gewonnen | 21 |
| 34 | Gelijk | 17 |
| 51 | Verloren | 14 |
| 36% | Winstpercentage | 40% |
| 39% | Verliespercentage | 27% |
| 1.33 | Punten per wedstrijd | 1.54 |
| Goals | ||
| 1.21 | Goals voor per wedstrijd | 1.54 |
| 1.30 | Goals tegen per wedstrijd | 1.33 |
| -0.09 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.21 |
| 33% | Clean sheets (%) | 19% |
| 33% | Niet gescoord (%) | 13% |
| 43% | Beide teams scoorden | 75% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 65% |
| Thuis en uit | ||
| 1.55 | Punten per thuiswedstrijd | 1.86 |
| 1.10 | Punten per uitwedstrijd | 1.17 |
| 43% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 28% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
I. Đurđević tegen Leszek Ojrzynski
De ploegen van I. Đurđević en Leszek Ojrzynski speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor I. Đurđević, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Leszek Ojrzynski. De ploeg van I. Đurđević scoorde 5 keer, die van Leszek Ojrzynski 6 keer.
Alle duels tussen Stal Mielec en Zaglebie Lubin · Alle duels tussen Chrobry Głogów en Korona Kielce
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Chrobry Głogów2019 - 2021
|
100 | 37-25-38 | 1.36 |
Lech Poznan2018
|
18 | 7-3-8 | 1.33 |
Stal Mielec2024
|
8 | 1-5-2 | 1.00 |
Slask Wroclaw2022 - 2023
|
6 | 2-1-3 | 1.17 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zaglebie Lubin2024 - 2026
|
23 | 8-8-7 | 1.39 |
Korona Kielce2021 - 2022
|
17 | 7-6-4 | 1.59 |
Wisla Plock2018
|
9 | 5-2-2 | 1.89 |
Arka Gdynia2017
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Stal Mielec2020
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | I. Đurđević | Leszek Ojrzynski | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Poolse I liga | 97 | 38% | 1.40 | 15 | 47% | 1.73 |
| Ekstraklasa | 20 | 30% | 1.25 | 28 | 46% | 1.68 |
| Beker van Polen - Puchar Polski | 7 | 29% | 1.00 | 3 | 0% | 0.67 |
| UEFA Europa League | 6 | 33% | 1.17 | 2 | 50% | 1.50 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 0% | 0.00 | 4 | 0% | 0.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | I. Đurđević | Leszek Ojrzynski | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2025 | - | - | - |
|
14 | 29% | 1.29 | |
| 2024 |
|
8 | 13% | 1.00 |
|
8 | 50% | 1.75 |
| 2023 |
|
2 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2022 |
|
4 | 50% | 1.75 |
|
2 | 0% | 0.50 |
| 2021 |
|
36 | 36% | 1.39 |
|
15 | 47% | 1.73 |
| 2020 |
|
32 | 38% | 1.34 |
|
1 | 0% | 1.00 |
| 2019 |
|
32 | 38% | 1.34 | - | - | - | |
| 2018 |
|
18 | 39% | 1.33 |
|
9 | 56% | 1.89 |
| 2017 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
I. Đurđević vs Leszek Ojrzynski in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde I. Đurđević 132 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 34 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Leszek Ojrzynski 52 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 17 gelijke spelen en 14 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over I. Đurđević, alles over Leszek Ojrzynski, vergelijk andere trainers.





