Ioakim Chavos vs Manuel Enrique Jiménez Jiménez: de trainers naast elkaar

Filter:
79 - 145 Wedstrijden
28% - 50% Winstpercentage
1.11 - 1.80 Punten per wedstrijd
1.00 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ioakim Chavos sinds het seizoen 2014, van Manuel Enrique Jiménez Jiménez sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Ioakim Chavos. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2023 hebben we geen wedstrijden van Manuel Enrique Jiménez Jiménez.

Resultaten naast elkaar

Ioakim Chavos Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Resultaten
79 Wedstrijden 145
22 Gewonnen 72
22 Gelijk 45
35 Verloren 28
28% Winstpercentage 50%
44% Verliespercentage 19%
1.11 Punten per wedstrijd 1.80
Goals
1.00 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.30 Goals tegen per wedstrijd 0.79
-0.30 Doelsaldo per wedstrijd 0.82
32% Clean sheets (%) 49%
43% Niet gescoord (%) 26%
37% Beide teams scoorden 39%
41% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.38 Punten per thuiswedstrijd 2.00
0.85 Punten per uitwedstrijd 1.61
38% Thuis gewonnen (%) 59%
18% Uit gewonnen (%) 41%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 4
9 Langste reeks zonder nederlaag 26

Ioakim Chavos tegen Manuel Enrique Jiménez Jiménez

0 Zeges
1 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van Ioakim Chavos en Manuel Enrique Jiménez Jiménez speelden 6 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Ioakim Chavos, 1 keer gelijk en 5 zeges voor Manuel Enrique Jiménez Jiménez. De ploeg van Ioakim Chavos scoorde 3 keer, die van Manuel Enrique Jiménez Jiménez 18 keer.

Alle duels tussen Lamia en AEK Athens FC · Alle duels tussen Panetolikos en AEK Athens FC

Per club

Ioakim Chavos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Panetolikos2014 - 2017 36 7-9-20 0.83
Lamia2018 35 12-11-12 1.34
Kalamata2023 5 3-2-0 2.20
Asteras Tripolis2016 3 0-0-3 0.00
Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AEK Athens FC2016 - 2018 86 49-24-13 1.99
Apoel Nicosia2024 24 10-7-7 1.54
Las Palmas2018 13 4-6-3 1.38
Aris Thessalonikis2025 10 4-3-3 1.50
Al Wahda FC2022 10 5-4-1 1.90
Cerro Porteno2024 2 0-1-1 0.50

In dezelfde competities

Competitie Ioakim Chavos Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Super League 57 25% 1.05 62 60% 2.05
Beker van Griekenland 17 29% 1.00 21 67% 2.10

Seizoen per seizoen

Seizoen Ioakim Chavos Manuel Enrique Jiménez Jiménez
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Aris Thessalonikis 10 40% 1.50
2024 - - - Apoel Nicosia Cerro Porteno 26 38% 1.46
2023 Kalamata 5 60% 2.20 - - -
2022 - - - Al Wahda FC 10 50% 1.90
2018 Lamia 35 34% 1.34 AEK Athens FC Las Palmas 29 48% 1.72
2017 Panetolikos 19 21% 0.95 AEK Athens FC 49 53% 1.94
2016 Panetolikos Asteras Tripolis 17 18% 0.71 AEK Athens FC 21 62% 2.10
2014 Panetolikos 3 0% 0.00 - - -

Ioakim Chavos vs Manuel Enrique Jiménez Jiménez in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Ioakim Chavos 79 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 22 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Manuel Enrique Jiménez Jiménez 145 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 45 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.80 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ioakim Chavos, alles over Manuel Enrique Jiménez Jiménez, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook