Ilias Charalampous vs Ioan Ovidiu Sabău: de trainers naast elkaar

Filter:
95 - 94 Wedstrijden
52% - 43% Winstpercentage
1.81 - 1.55 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.28 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ilias Charalampous sinds het seizoen 2018, van Ioan Ovidiu Sabău sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ilias Charalampous.

Resultaten naast elkaar

Ilias Charalampous Ioan Ovidiu Sabău
Resultaten
95 Wedstrijden 94
49 Gewonnen 40
25 Gelijk 26
21 Verloren 28
52% Winstpercentage 43%
22% Verliespercentage 30%
1.81 Punten per wedstrijd 1.55
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.28
1.06 Goals tegen per wedstrijd 1.10
0.42 Doelsaldo per wedstrijd 0.18
36% Clean sheets (%) 37%
23% Niet gescoord (%) 28%
49% Beide teams scoorden 47%
48% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.83 Punten per thuiswedstrijd 1.63
1.80 Punten per uitwedstrijd 1.47
52% Thuis gewonnen (%) 47%
51% Uit gewonnen (%) 38%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
11 Langste reeks zonder nederlaag 10

Ilias Charalampous tegen Ioan Ovidiu Sabău

3 Zeges
3 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Ilias Charalampous en Ioan Ovidiu Sabău speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Ilias Charalampous, 3 keer gelijk en 0 zeges voor Ioan Ovidiu Sabău. De ploeg van Ilias Charalampous scoorde 8 keer, die van Ioan Ovidiu Sabău 4 keer.

Alle duels tussen FCSB en Universitatea Cluj

Per club

Ilias Charalampous
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FCSB2023 - 2025 91 48-24-19 1.85
Cyprus2018 3 1-1-1 1.33
Levadiakos2026 1 0-0-1 0.00
Ioan Ovidiu Sabău
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Universitatea Cluj2022 - 2025 94 40-26-28 1.55

In dezelfde competities

Competitie Ilias Charalampous Ioan Ovidiu Sabău
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Roemeense Liga 1 65 54% 1.92 84 45% 1.64
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 67% 2.00 8 25% 0.88

Seizoen per seizoen

Seizoen Ilias Charalampous Ioan Ovidiu Sabău
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Levadiakos 1 0% 0.00 - - -
2025 FCSB 13 54% 1.69 Universitatea Cluj 17 47% 1.59
2024 FCSB 55 53% 1.89 Universitatea Cluj 39 44% 1.59
2023 FCSB 23 52% 1.83 Universitatea Cluj 30 37% 1.47
2022 - - - Universitatea Cluj 8 50% 1.63
2018 Cyprus 3 33% 1.33 - - -

Ilias Charalampous vs Ioan Ovidiu Sabău in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Ilias Charalampous 95 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 25 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.81 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Ioan Ovidiu Sabău 94 wedstrijden die we bijhouden: 40 zeges, 26 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.55 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ilias Charalampous, alles over Ioan Ovidiu Sabău, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook