Hernán Evaristo Medford Bryan vs Luis Antonio Marín Murillo: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Hernán Evaristo Medford Bryan sinds het seizoen 2016, van Luis Antonio Marín Murillo sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Hernán Evaristo Medford Bryan.
Resultaten naast elkaar
| Hernán Evaristo Medford Bryan | Luis Antonio Marín Murillo | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 173 | Wedstrijden | 177 |
| 73 | Gewonnen | 64 |
| 47 | Gelijk | 44 |
| 53 | Verloren | 69 |
| 42% | Winstpercentage | 36% |
| 31% | Verliespercentage | 39% |
| 1.54 | Punten per wedstrijd | 1.33 |
| Goals | ||
| 1.44 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.18 | Goals tegen per wedstrijd | 1.50 |
| 0.25 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.09 |
| 28% | Clean sheets (%) | 25% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 51% | Beide teams scoorden | 57% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.96 | Punten per thuiswedstrijd | 1.54 |
| 1.07 | Punten per uitwedstrijd | 1.14 |
| 57% | Thuis gewonnen (%) | 42% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 22 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Hernán Evaristo Medford Bryan tegen Luis Antonio Marín Murillo
De ploegen van Hernán Evaristo Medford Bryan en Luis Antonio Marín Murillo speelden 8 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Hernán Evaristo Medford Bryan, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo. De ploeg van Hernán Evaristo Medford Bryan scoorde 11 keer, die van Luis Antonio Marín Murillo 11 keer.
Alle duels tussen Sporting San Jose en San Carlos · Alle duels tussen CS Cartagines en CS Herediano · Alle duels tussen CS Cartagines en Santos DE Guapiles
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CS Herediano2016 - 2022
|
56 | 29-19-8 | 1.89 |
CS Cartagines2019 - 2020
|
50 | 19-15-16 | 1.44 |
Sporting San Jose2023 - 2024
|
34 | 14-5-15 | 1.38 |
Marquense2024 - 2025
|
32 | 11-8-13 | 1.28 |
Municipal2018
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
San Carlos2018 - 2024
|
82 | 32-27-23 | 1.50 |
Perez Zeledon2022 - 2023
|
34 | 11-4-19 | 1.09 |
Santos DE Guapiles2019 - 2020
|
23 | 5-6-12 | 0.91 |
Sporting San Jose2024
|
16 | 6-2-8 | 1.25 |
CS Herediano2020
|
13 | 5-4-4 | 1.46 |
LD Alajuelense2021
|
9 | 5-1-3 | 1.78 |
In dezelfde competities
| Competitie | Hernán Evaristo Medford Bryan | Luis Antonio Marín Murillo | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Primera División Costa Rica | 135 | 44% | 1.61 | 175 | 37% | 1.35 |
| CONCACAF Champions Cup | 5 | 40% | 1.40 | 2 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Hernán Evaristo Medford Bryan | Luis Antonio Marín Murillo | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
10 | 20% | 0.70 | - | - | - | |
| 2024 |
|
40 | 35% | 1.30 |
|
34 | 38% | 1.47 |
| 2023 |
|
16 | 56% | 1.81 |
|
33 | 39% | 1.45 |
| 2022 |
|
19 | 53% | 1.95 |
|
31 | 32% | 1.10 |
| 2021 | - | - | - |
|
9 | 56% | 1.78 | |
| 2020 |
|
28 | 36% | 1.43 |
|
32 | 25% | 1.06 |
| 2019 |
|
24 | 42% | 1.46 |
|
37 | 38% | 1.38 |
| 2018 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2017 |
|
10 | 50% | 1.80 | - | - | - | |
| 2016 |
|
25 | 52% | 1.92 | - | - | - | |
Hernán Evaristo Medford Bryan vs Luis Antonio Marín Murillo in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Hernán Evaristo Medford Bryan 173 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 47 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Hernán Evaristo Medford Bryan, alles over Luis Antonio Marín Murillo, vergelijk andere trainers.




