Hernán Evaristo Medford Bryan vs José Antonio Giacone Garita: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Hernán Evaristo Medford Bryan. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van José Antonio Giacone Garita.
Resultaten naast elkaar
| Hernán Evaristo Medford Bryan | José Antonio Giacone Garita | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 173 | Wedstrijden | 191 |
| 73 | Gewonnen | 78 |
| 47 | Gelijk | 50 |
| 53 | Verloren | 63 |
| 42% | Winstpercentage | 41% |
| 31% | Verliespercentage | 33% |
| 1.54 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 1.44 | Goals voor per wedstrijd | 1.44 |
| 1.18 | Goals tegen per wedstrijd | 1.28 |
| 0.25 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.16 |
| 28% | Clean sheets (%) | 27% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 51% | Beide teams scoorden | 57% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 54% |
| Thuis en uit | ||
| 1.96 | Punten per thuiswedstrijd | 1.97 |
| 1.07 | Punten per uitwedstrijd | 1.01 |
| 57% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 22 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Hernán Evaristo Medford Bryan tegen José Antonio Giacone Garita
De ploegen van Hernán Evaristo Medford Bryan en José Antonio Giacone Garita speelden 10 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Hernán Evaristo Medford Bryan, 2 keer gelijk en 5 zeges voor José Antonio Giacone Garita. De ploeg van Hernán Evaristo Medford Bryan scoorde 13 keer, die van José Antonio Giacone Garita 19 keer.
Alle duels tussen Sporting San Jose en Deportivo Saprissa · Alle duels tussen CS Herediano en Sporting San Jose · Alle duels tussen CS Cartagines en Sporting San Jose
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
CS Herediano2016 - 2022
|
56 | 29-19-8 | 1.89 |
CS Cartagines2019 - 2020
|
50 | 19-15-16 | 1.44 |
Sporting San Jose2023 - 2024
|
34 | 14-5-15 | 1.38 |
Marquense2024 - 2025
|
32 | 11-8-13 | 1.28 |
Municipal2018
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sporting San Jose2020 - 2022
|
85 | 30-21-34 | 1.31 |
Perez Zeledon2016 - 2019
|
40 | 19-9-12 | 1.65 |
CS Herediano2019
|
33 | 16-11-6 | 1.79 |
Deportivo Saprissa2024 - 2025
|
19 | 10-4-5 | 1.79 |
ADR Jicaral2020
|
7 | 1-4-2 | 1.00 |
LD Alajuelense2016
|
7 | 2-1-4 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Hernán Evaristo Medford Bryan | José Antonio Giacone Garita | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Primera División Costa Rica | 135 | 44% | 1.61 | 190 | 41% | 1.48 |
| CONCACAF Champions Cup | 5 | 40% | 1.40 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Hernán Evaristo Medford Bryan | José Antonio Giacone Garita | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
10 | 20% | 0.70 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2024 |
|
40 | 35% | 1.30 |
|
18 | 50% | 1.72 |
| 2023 |
|
16 | 56% | 1.81 | - | - | - | |
| 2022 |
|
19 | 53% | 1.95 |
|
35 | 40% | 1.46 |
| 2021 | - | - | - |
|
32 | 31% | 1.19 | |
| 2020 |
|
28 | 36% | 1.43 |
|
25 | 28% | 1.16 |
| 2019 |
|
24 | 42% | 1.46 |
|
43 | 47% | 1.67 |
| 2018 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
6 | 67% | 2.00 |
| 2017 |
|
10 | 50% | 1.80 |
|
13 | 62% | 2.15 |
| 2016 |
|
25 | 52% | 1.92 |
|
18 | 28% | 1.11 |
Hernán Evaristo Medford Bryan vs José Antonio Giacone Garita in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Hernán Evaristo Medford Bryan 173 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 47 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Hernán Evaristo Medford Bryan, alles over José Antonio Giacone Garita, vergelijk andere trainers.


